Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hívott el a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott el a barátom egy összejövetelre. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Mint kiderült a barátom megy ilyen "céges" kötetlen sütögetésre. Nekem meg sem említette csak akkor tudtam meg amikor a munkatárs/barátja megkérdezte (barátom előtt) hogy én is jövök e. Hát mondtam neki én nem is tudtam róla. Erre barátom, hogy hát azért nem mondta mert ez ilyen céges stb. Erre a munkatárs, hogy kötetlen meg minden, hogy lehet ő is hozza a barátnőjét. Na ezek után sem mondta, hogy menjek. Miért?

nem hinném, hogy szégyell vagy ilyenek mert már ismernek a barátai és voltam is velük párszor itt-ott.

Szerintetek? Nekem ez szarul esett? (nem mondtam neki, mert így menet közben nekem is összejöttek a dolgok (munka) és nem is tudnék menni.

Másik, ha a barátotok barátjának szülinapi bulija van és oda is egyedül megy 8fel sem veti, hogy akarok e) akkor az normális? mármint én abban bízok, hogy ez ilyen barátnő mentes buli lesz csak az ő kis társaságuknak.


Köszi: 26/L ő 27 éves


2016. ápr. 15. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen céges összejövetelekre én se vinnék senkit, muníciót adva ezzel a pletykálkodásra éhes munkatársaknak.
2016. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Hagyjad már levegőt venni szerencsétlen csávót. Értelmes felnőtt emberek külön is szerveznek programokat, rinya nélkül. Nem vagytok összenőve.
2016. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Én arra gondolnék, hogy van valaki a végnél, akivel túl jóban van...

Nem vagyok féltékeny típus, de velem ez már megtörtént. Nem hívott el a céges rendezvényekre, egyes baráti rendezvényekre sem. Aztán az egyik barátjának a barátnője elmondta, hogy mennyire sajnálja, hogy nem vagyunk együtt és hogy már új lánnyal van. Miközben még együtt voltunk XD

2016. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as: Hát elég pasis munkahely. Egy lányról tudok, de őt nem bírja a barátom 8elmondása alapján). Próbálok bízni benne.

Ő ezt nem látja rajtam, nem szoktam idegesen féltékenyen beszélni vele. Csak ez valahogy nem esett jól. Meg ha a munkatársa külön nem mondja, hogy én is jöjjek akkor nem is zavarna, hogy nem hívott, de így....

Ezen a szülinapon nem kattogok, mert egy másik barátjának ami nem rég volt oda együtt mentünk. (mindenki párba volt ott lehet azért hívott, nem tudom, de úgy láttam örült neki, hogy ott vagyok vele) Ez a mostani meg bízom benn, hogy kanbuli

Amúgy kíváncsi leszek, hogy arra elhív e mert megláttam (véletlenül egy meghívót) egy másik ilyen hivatalosabb jellegű de ez is szülinapi partira) Na a meghívon úgy van hogy a pároddal. Egy rohadt szót sem mondott még róla....igaz csak májusba lesz.

2016. ápr. 15. 08:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem még arra a céges bulira is el akart csábítani a barátom, ahová csak a cég tagjai mehettek, regisztráció volt meg minden, de írogatott egy órán keresztül, hogy menjek már, mert tök laza, nem is figyelnek semmit, simán be tudnék lógni... :D Baráti összejövetelekre is meg mindenhová hív magával, nem én szoktam ezeket kikövetelni, nem is megyek mindig mindenhová vele, ha hív sem. Nekem egyáltalán nem lenne normális a barátod viselkedése, elég gyanús.
2016. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan a te belátásodra és tapintatodra bízhatja.


ha őszinte, akkor mondhatja


1. a céges bulira, hogy gyere, ha van kedved, de félek, hogy pletykálni fognak.


(az úgyis unnád a társaságot-érv viszont gyanús!!)


2. szülinapnál pedig minek hagyott bizonytalanságban?

ha érdekli, hogy neked rosszul esik-e, akkor magától modja, hogy gyere, vagy ne gyere, mert...


szerintem itt valami szar van. programokban titkolózni elég komoly dolog.

2016. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös. Kicsit nekem is fura. Ezért is írtam ide, hogy mások, hogy látják.

Ami a barátom mellett szól: általában nem jár el szórakozni, szóval nem gyakoriak ezek a dolgok. (sőt ez talán a 2. 3. hogy nélkülem megy el társaságba, szórakozni.) csak ez hogy ő nem de más meghív. (hát így nem igazán akartam azt mondani, hogy simán, megyek. Mert ezek szerint ő valamiért nem akart elhívni. )

vagy lehet, hogy a munkatárs csak udvariasságból mondta, nem tudom, nem akarom a barátomat ezzel mentegetni vagy ilyenek.

mert igazat megvallva a kapcsolatunk szerintem nagyon jó, legalábbis én úgy érzem

2016. ápr. 15. 08:47
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os: nagyon elbizonytalanodtam, nem akarok kérdőre vonó, akaratos, hülye liba lenni.

kíváncsi leszek, mit mesél, milyen volt, stb. remélem nem rendezi le ennyivel: jó volt. nem volt jó stb

2016. ápr. 15. 08:50
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

"26/L ő 27 éves"

Ez sem normális. Egy 5-10 évvel érettebb csóka biztos nem szopatna be mint ez a hozzád képest takony.

2016. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9-es: 1 évvel idősebb miért lenne hozzám képest takony?

Miért szerinted szivat?

2016. ápr. 15. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!