Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány szex a normális?

Figyelt kérdés
A csajom 29 én 38. Szerintetek az normális hogy heti egy vagy két heti egy alkalommal van szex? 5 éve vagyunk együtt. Nők válaszát várom!
2016. ápr. 15. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy felnőtt férfi a "csajának" nevezne közel 30 évesen sírva is fakadnék. Amúgy az a normális, ami nektek kényelmes. N32
2016. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Az a normális, ami mind a két fél igényeit kielégíti. Persze, ha nagyon más a két igény, akkor valahol a kettő között kell megállapodni.

Nekünk napi 1 a normális, a párom napi 2-t igényelne, néha én is, de több más tényező is akadályozza ezt. Például, hogy nincs rá idő, energia, kedv illetve, hogy a bartholin-mirigyem nem bírja, ha túlhúzzuk, olyankor begyullad és hetekig nem szexelhetünk, csak fetrengek lázasan a fájdalmak között.

2016. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A ti korotokban, átlagban olyan 5-8-10 valahol.


32/F

2016. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem heti 2 szex megfelelne. Az első 2évben szinte naponta volt. Csak furcsa hogy egy fiatal, egészséges nő hetente egyszer kívánja vagy egyszerse, meg ha én nem kezdeményezek lehet hónapokig se lenne.
2016. ápr. 15. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Normális. Fiatal, egészséges nő vagyok, de nekem pl havi 1x az igényem. Azért,mert valaki nem nyúl...még egészséges és normális!
2016. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele beszélni a dologról, de ne úgy, hogy "Mi a bajod? Te miért nem akarod többször, vagy legalább heti 2-szer?", hanem úgy, hogy általában véve beszélgessetek sokkal többet a szexről és ki fog derülni, hogy mi a baj, de lehetséges, hogy már ez megoldja az egészet. Beszélj neki arról, hogy mennyire kívánod, fejezd ki szavakkal és érintésekkel, tettekkel is. Egyszerűen tüzeld fel az érzékeit, kizárt dolog, hogy ne reagálna erre jól. Küldj neki napközben szexi sms-eket, akár szexi fotókat, nem kell, hogy mindent megmutasson, csak étvágygerjesztő legyen. ;) Ha lerázna, akkor se keseredj el, lehetséges, hogy furcsa lesz neki a váltás először, hiszen nem ehhez vagytok szokva. Ilyenkor mondd meg neki, hogy nem baj, ha nincs kedve, akkor te majd magadnak csinálod, miközben rá gondolsz és arra, hogy milyen módon kényeztetnéd szájjal vagy kézzel vagy hogy milyen pózban szeretnéd magadévá tenni és látni, ahogy kéjesen nyög alattad, egészen addig ameddig el nem jut a csúcsra. Inkább arról beszélj neki, hogy te mennyire akarod őt kényeztetni, mint fordítva, mert a cél, hogy az ő kedvét hozd meg ugyebár és erre ez jobban megfelel, mint a "jó lenne, ha lesz.pnál, köszi".

Sokszor az a baj, hogy mindkét fél a másiktól várja a közeledést, és így nem lesz belőle semmi, "merthát a másik se próbálkozik, biztos nem akarja már". Ne félj tőle, ő a párod. Egyszerűen éreztesd vele, hogy neki sincs mitől félnie, és hogy mennyire nagy hiba, hogy megvonjátok magatoktól az élvezetet, hogy egymást élvezzétek.

Lehetséges, hogy ellaposodott a kapcsolat, kéne valami ami feldobja és valami újat, izgalmasat hoz bele. Például új pózok, új helyszínek, új segédeszközök, szerepjátékok, jelmezek, szexi fehérneműk, gyertyák stb. Gyakorlatilag a lehetőségek tárháza végtelen.

2016. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mennyire van igénye.... Harmincas pár vagyunk, és ha nincs valamilyen akadály (távollét, egészségügyi ok), akkor akár naponta többször is igényeljük a szexet mindketten. De minimum kétnaponta, annál ritkábban speciális indok nélkül még nem volt kihagyás. Ha bármelyikünknek is ettől eltérő lenne az igénye, akkor a nagyobb igényű fél komolyan szenvedne, frusztrálódna.
2016. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 frusztrálódom is rendesen mert magamba keresem a hibát csak nem találom.
2016. ápr. 15. 17:28
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha beszélünk róla mindig azt mondja neki ennyi elég csak ez nem igaz szerintem. Ugyanis 2 hónapja kiderült hogy szeretője volt. Az 4 hónapig tartott és vele heti 1-2 alkalommal együtt volt. Miután kiderült csúnyán szakítottak (tanúja voltam). Azóta azt mondja hogy csak engem akar örökre és hogy mindennél jobban szeret. De akkor miért nem kívánja a szexet? Azzal a másikkal kívánta pedig számtalanszor csúnyán megalázta annak ellenére mégis akarta vele.
2016. ápr. 15. 17:56
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy ne arról beszéljetek ki hányszor akarja, hanem hozd meg a kedvét azzal hogy kimutatod hogy te mennyire kívánod.

Amúgy ha megcsalt és ott is heti 1-2 szex volt (ezt honnan tudod?) akkor tényleg nem valami nagy étvágyú...

2016. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!