Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ennyire kívánja a szexet velem? Lehet, hogy csak arra kellek neki? Lehet, hogy egy kicsit gyorsan történtek az események, de ettől függetlenül még tisztelhet és komolyan is gondolhatja velem?

Figyelt kérdés

A barátommal január óta vagyunk együtt. (Mi távkapcsolatban vagyunk.kb 300km van köztünk, igy a találkozások között jó néhány nap is eltelt.) Én 22 ,ő pedig 28 éves. A kapcsolat első időszakában a barátom nagyon romantikus, figyelmes volt velem.Nagyon szép üzeneteket kaptam tőle,mindennap felhívott,aztán mondta nekem hogy lehet én vagyok az akit keres és komoly kapcsolatot akar stb.. Az első találkozás is nagyon jól sikerült,akkor csókolt meg először, de más nem történt. Viszont a második találkozáskor kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,orálisan elégítettük ki egymást- de szex az nem volt. Szexre a harmadik találkozáskor került sor. Nekem ő volt az első. Aztán ezek után azt vettem észre hogy kicsit mintha megváltozott volna már nem hívott annyit, nem irt romantikus üzeneteket, de a szex nagyon érdekelte.,és minden találkozáskor kezdeményezte. Olyan üzeneteket írt már amiben már csak a szexről volt szó, hogy mennyire kíván már stb..

Lehet, hogy egy kicsit gyorsan történtek az események, de ettől függetlenül még tisztelhet és komolyan is gondolhatja velem? Én belé szerettem és fontos nekem.


2010. ápr. 6. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
és miért kellett rögtön a karjaiba ugrani? minél tovább huzol 1 pasit, annál jobban meg fog becsülni. ez nalatok, nem igy volt. akkor ne is csodalkozz.
2010. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne álltasd magad. 3. talin lefeküdtetek, szerinted mire ment ki a játék? Azért irt szerelmes üzeneteket, stb. mert leakarta venni a bugyid, ez sikerült, innen már csak a szex a fontos... Korai volt a 3. talin lefeküdni vele:S Meg ez a 300 km... ez sehogy sem működne.
2010. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem feltétlenül azon múlik meddig váratod.Nekünk nagyon sok idő eltelt még lefeküdtem a barátommal és most mégis úgy viselkedik velem mint a Te barátod.

Azóta csak a szex,udvarlás semmi :S

Pedig elötte...a világ legédesebb pasija volt.

most meg már érzi,hogy megkapott, és nem szükséges szépeket monddania,tennie igy is úgyis megkap.

Sztem próbálj meg beszélni vele,nem mintha én mertem volna idáig beszélni az enyémmel erről.

Mindenesetre megértelek és drukkolok :)

2010. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért, remélem védekeztek.. és nem megszakitással. mert aztán a gyerektartásért is nyösztetni kell majd.
2010. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi is a harmadik talin feküdtünk le egymással. De már két éve együtt vagyunk és nem csak a szexről lehet vele dumálni. Látszik, hogy tök szerelmes és én is:) Lehet nekem mázlim volt, neked meg tényleg csak arra ment. L/24
2010. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Látszik hogy az előttem válaszolók nagy része lány volt, ne higgy nekik :) Az, hogy a barátod szeret veled úgy is együtt lenni, csak azt mutatja hogy igazán szeret. Minden férfi ilyen (én is az vagyok, így tapasztalatból beszélek :D ), ezt el kell fogadni. Egyszerűen csak szeretünk szeretkezni a társunkkal, s minél többször tesszük általában annál hosszabb lesz a kapcsolatunk. Mert ha egyáltalán nincs szex, vagy nagyon ritka akkor sok férfi félrelép egy rossz pillanatában (nagy veszekedések ->lerészegedés után) és onnantól már nincs visszaút. Szóval röviden: Ne aggódj, a párod szerelmes beléd, csak ő ezt kissé másképp szereti kimutatni, úgy, ahogyan minden férfi teszi :D
2010. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez azért van mert nagy a távolság.

én a barátommal egy hónap után feküdtem le és azóta is kapok sms-eket és van olyan hogy egész délután csak beszélgetünk és a karjai kzt fekszek.

ez emberfüggő. szerintem mond meg neki, hogy kicsit lassítson.

2010. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:28

Ez hülyeség. Én pasi vagyok, imádok szeretkezni a bnőmmel de nem csak a szex az egyetlen témánk. F/21

2010. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem hülyeség hogy a távolságra foják sokan!! Én több mint 3 éve vagyok távkapcsolatban (350km) És érdekes nálunk minden rendben... Mondjuk mi elég sokat vártunk az első együttlétel de elötte is és mostanáig is sok smst kapot sőt még leveleket is szokot küldeni... nem biztos hogy komolyan gondolja de ez az idővel ugy is kiderül...
2011. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!