Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévö legyek?

Figyelt kérdés
Négy hoanpja vagyunk együtt, hàrom honap utàn megkérte a kezem, gyakorlatilag együtt élünk, kivéve papiron, mivel semmi pénzért nem akarja hozzàm bejelenteni a lakcimét.Az egyik gond ez, a màsik a nagyapja.Mielött összejött velem, nàla élt, gondoskodott rola.70 km lakom/lakunk most töle,de a pàrom otthagyta a munkàjàt, reggeltöl estig ott van, èn teljes munkaidöben dolgozom, meg van egy 7 éves kislànyom.Minden hàzimunka ràm marad, mivel ö a nagyapja kivànsàgait lesi.Mikor megmondtam neki,hogy ez nekem nem jo, nem tetszett neki.Kb 2 hete mindennaposak a vitàk emiatt.Megkértem hogy csökkentse a làtogatàs suruseget es ahelyett élje velem egy normàlis pàr életét.Sirok, szenvedek, semmi nem vàltozik.Most elment pàr napra mondvàn hogy nekem idöre van szükségem.Szerintem neki van... segitsetek kérlek. Köszi
2016. ápr. 15. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mit mondjuk basszus???


Szóljunk bele más emberek életébe? Döntsünk helyetted egy ilyen komoly dologban? Legyen... én férfiként mondom, hogy ott hagynám őt. 3 hónap után megéri a kezed? közben le sem szar? Feladja a munkáját a nagyapja miatt, úgy hogy van egy párja egy kislánnyal???


Sajnálom.

2016. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenfajta családproblémákat abba a témakörbe kéne rakni, nem a szexualitásba, mert itt nem éppen olyan válaszokat tudsz kapni, maximum olyanoktól kapsz priviket, akiknek milf fétisei vannak.
2016. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!