Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint ribi vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint ribi vagyok. Ezt ti hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Valahogy felmerült a téma, hogy mi lenne velünk, ha nem ismertük volna meg egymást. Szerinte, mivel úgy gondolja, hogy szép vagyok, ezt mindenképp kihasználnám, mert alapból olyan "könnyű" lány vagyok. Nem sértőn mondta, nem is bántódtam meg rajta, csak most kicsit elgondolkodtam, hogy mégis, mit gondolhat rólam, milyen véleménye lehet rólam, ha ezt félig viccesen, félig komolyan, de mondani tudta.

Nem azt mondom, hogy téved, mert valóban nem kérettem magam sokat, amikor megismerkedtünk, és nem ő volt az első férfi az életemben, de azt gondolná az ember, hogy azért mégsem tart ribinek az ember, aki állítólag meg akarja kérni a kezem és akivel már két éve együtt élünk. Hűséges vagyok, megbízható, mielőtt megismertem volna, volt egy-két kalandom, de azért alapvetően inkább tartós kapcsolataim voltak, azokban is mindig hűséges voltam. Szerinte meg ha nem lennénk együtt, akkor kalandból kalandba ugrálnék, mert nem tudom, miért, más személyiség lennék, vagy fogalmam sincs. És belegondolva kicsit aggaszt, hogy ilyen véleménye van rólam.


Szerintetek? Túlreagálom? Ti mit gondoltok erről, hogyan reagálnátok le?


23 éves vagyok, ő 30.


2016. ápr. 15. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem ezt mondta, hogy ribi vagy, már bocs. A "könnyű"-t sokféleképp lehet érteni, könnyednek, egyszerűnek, érthetőnek stb.


Ettől függetlenül kicsit fura, hogy ennyire túlértékeli magát. Kicsit pökhendi alak lehet, ha azt hiszi, nélküle esélyed se lenne személyiségfejlődni.

2016. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan, a mai párkapcsolati problémák megoldása kimerül abban, hogy az ember feljön a gyk-ra, itt panaszkodik a többieknek és itt várja a megváltó csodás ötletet?

Nem egyszerűbb leülni a pároddal és vele megbeszélni a dolgokat?


Ha téged ennyire zavar, hogy ezt mondta, akkor ülj le szépen vele, és beszéld meg, hogy akkor ezt most miért mondta..stb.

De egyébként meg, ha meg van a valós alapja, akkor meg miért sértődsz meg rajta? Ő csak az igazat mondta akkor!

2016. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg a mostani barátom előtt volt egy pár éves kapcsolatom, majd azt követően kisebb nagyobb szünetekkel, majd két évig benne voltam egy bonyolult dologban. Szimpla szexkapcsolattól több, de komolyabb,rendes kapcsolattól kevesebb. Mindegy, szappanopera szinten ment a dolog.


De ezért én is kaptam jelzőket, hogy kapcsolat nélkül feküdtem le vele.. Pedig nekem aztán nem volt több férfi az életemben, csak ők hárman.

2016. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kifejezetten azt mondta, hogy folyton pasiznék, kihasználnám a fiatalságom, hogy most még népszerű vagyok a pasik körében, és így könnyedén alkalmi kalandokba keverednék idegenekkel. Egyébként a ribi szó is elhangzott a beszélgetésben.

Egyébként nem pökhendi alak, és inkább úgy mondta, hogy ha fiatal lenne és kelendő, akkor ő is pontosan ugyanezt csinálná, tehát nem lenézően vagy ilyesmi, ezért sem sértődtem meg.

2016. ápr. 15. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj. A véleményét kérdezted, ő elmondta. Most a párkapcsolat azt jelentené hogy sose mondjuk ki, mit gondolunk és véletlenül se nyilvánítsuk ki a gondolatunkat, hogy ha az kicsit bántó is a másiknak?!

Ha nem viseled a kritikát, ne kérdezősködj. Szerintem!

2016. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De továbbra sem sértődtem meg vagy zavar vagy bármi. Azon gondolkodom, hogy ha ez a véleménye rólam, akkor hogy lehet velem párkapcsolatban? Hogyan tervezhet velem közös jövőt? Értetlen vagyok, nem sértett.
2016. ápr. 15. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban nem viselkedsz úgy, nem csalod fűvel-fával, kapcsolat anélkül meg az lehetsz az. Ez csak a szín tiszta igazság.

Attól, mert őszintén kimondta a dolgokat, attól még ugyanúgy szeret, csak őszinte volt veled. És ez számodra elég furcsa, hogy ilyen durván fogalmazott és még így is szeret.


Szokj hozzá szerintem ehhez.


Figyelj, én is mondtam már a páromra, hogy egy lusta dög, de attól még ugyanúgy szeretem, csak elkezdett változni jobban, mert ugyan a szándék megvolt eddig is benne, csak ellustult. Előtte is az volt egy picit.

2016. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elkezdett idomítani, örülj, hogy van ő neked, mert különben elkárhoznál.

Amit leírtál magadról az távol esik a ribitől...

2016. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én az F - a kedvesem előélete is kb ilyesmi de ha én azt mondanám neki, hogy ribi,vagy "könnyű lány" (kb. szinonímiák...)

leszedné a fejem, és itt hagyna a búsba - 3 perc alatt.

2016. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen túlreagálod.


Kábé annyit mondott, hogy "fiatalság: bolondság". Aztán ez így is van.

Nincs ezzel semmi baj - az Élet (vagy mondhatjuk divatos szóval: a személyiségfejlődés) része ez.

2016. ápr. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!