Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Azt se tudom hol kezdjem,segítsetek.

Megísmertem egy fiút két évvel ezelőtt,neten beszélgetünk csak.Minden franko volt, megszeretük egymást. Tudom tudom...én is úgy voltam vele hogy neten nem lehet ismerkedni de hát mégis.Szeretem de nem tudom hogy pontosan hogy. Mi az igaz szerelem? Honnan tudod hogy ő az igazi? Mit nevezzünk egyáltalán szerelemnek?Ha együtt vagyunk jól érzem magam ,sokat nevetünk hülyülünk,mindent megtudunk beszélni.De ha nem beszélgetünk akkor annyira nem hiányzik.Ő az első fiú az életemben,mindenkit elküldtem eddig aki probálkozott ,ezt betudom egy gyerekkori molesztálásnak. Mindig úgy voltam vele hogy azért nemérdekelnek a fiúk mert az történt velem.

A barátom sokat beszélt a szexről és elég kanos is szoval engedtem, neki jó is volt de nekem nem. Nem igazán éreztem valamit és el se mentem.Ha vele maradok lehet hogy később jó lesz a szex is,csak ídő kell? Biztos hogy velem van a gond,várnom kellett volna de ő már nagyon akarta.

Azt akarja ha együtt legyünk ,költözek meg minden de nem vagyok biztos magamban. Mit tegyek? Lehet csak a konfortzonámat féltem? sose szoktam eljárkálni otthonról ,meló és ennyi.De ha költőzök nagy változás lenne az életemben ,más város ,egyetlen egy

ismerős sem és új munkahely.

Attól félek ha most nem megyek később megbánom. A barátom nagyon szeret,a csillagot is lehozná ha az kéne. Nem vagyok már tini habár sokszor gondolkodok úgy, de sajnos már nem ,a húszas éveimet taposom,mivan ha nem találok mégegy ilyen fiút? A mai világba nehéz,ritka mint a fehér holló :/ bocs hogy ilyen hosszú lett. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2016. ápr. 15. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után találkoztatok először személyesen?

A srác fiatalabb nálad?

2016. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meséltél neki a gyerekkori problémádról?
2016. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két év után találkoztunk,most kb egy hónapja először ,azóta háromszor találkoztunk
2016. ápr. 15. 22:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen meséltem neki. Ő volt az első akinek elmondtam mi történt. Gondoltam hogy elmegyek pszichologushoz de még nem szántam rá magam.
2016. ápr. 15. 22:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Bcsi ez kimaradt ,igen fiatalabb
2016. ápr. 15. 23:17
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem vagy az, én is éreztem már igy és mikor a párommal voltam klasz volt, de mikor esténként elváltunk, már nem is gondoltam rá és nem is hiányzott, húztuk egy évig az igaz, de nem volt az igazi, sosem volt az... A szex dettó, mondjuk a vége felé javult kicsit, de a jótól messze volt. Szóval pontos választ nem igazán tudok adni, de én belül éreztem, hogy nem ő az akire vágyom, jó volt, de ez a csodálatost meg sem közelítette...
2016. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az az igazi, akinél nem merül fel ez a kérdés vagy legalábbis megingathatatlanul tudod, hogy őt sosem akarod elveszíteni.

Szerintem nálatok nincsenek olyan nagy problémák, inkább csak neked kéne magadat rendbehozni mielőtt elvárod magadtól hogy normálisan érezz egy kapcsolatban ilyen trauma után.

2016. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk másképp volt. Leveleztünk 2 hónapig. Amikor találkoztunk, már akkor megszületett a szerelem. A második randin azt mondtam, hogy OK, ez nagyon klassz, de csak úgy szeretném folytatni, ha hozzámjön feleségül. Ő akkor igent mondott! És ez meg is történt. Annyira egyértelmű volt minden, hogy fel mertem tenni a kérdést és ő egyből igennel válaszolt! Megjegyzem: sem autóm, sem pénzem, sem munkám nem volt akkoriban.


Ha nem érzed az első pillanatban, vagy nem látod, hogy ő is ugyanezt érzi, akkor az nem szerelem, még akkor sem, ha azt gondolod.

2016. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!