Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar velem/szakított?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban felhívott, hogy összevesztek a tesójával, aki 1,5 órán keresztül üvöltözött vele, hogy semmirekellő, lusta, önző, tönkretesz engem, depressziós aki lehúzza az embert, beképzelt, legyen öngyilkos stb.

Előzményként megemlítem, hogy kb isteníti a tesóját, aki ezt ki is használja. Vele fizetett mindent, "szívességeket" tesz neki, paranoiásan vigyáz arra, hogy halkak legyünk, mikor én is ott vagyok (pl szex sincs). Mindezt azért, mert néha megakadályozta, hogy gyerekként holtra verjék a szüleik a barátomat.

A véleményemet megtartottam magamnak, nekem nincs tesóm, fogalmam sincs hogyan van ez. Lenyeltem, hogy nem köszön sose vagy keresztülnéz rajtam mindig.

Visszakanyarodva: felhívott, elmesélte ezt, totál letargiában mindenben igazat adott a nővérének, majd megköszönte a velem töltött 2 évet és azt mondta, hogy szeretne velem szakítani. Letette, hiába hívom nem veszi fel.

Valaki segítsen, mit tegyek?


2016. ápr. 16. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni
2016. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy picit aztán ha nem változik semmi, akkor ennyi. De talán nem marad ennyiben a dolog. Sajnálom :(
2016. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mást nem tehetsz, tedd túl magad a dolgon, és fogadd el a döntését. nem szabad futni olyan után, aki szakít veled, max egy utolsó próba, de ha nem veszi fel, akkor ez van.
2016. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hülyék ezek,hagyd a pi csába,nincs szükséged ilyenekre vagy te is ilyen lelkibeteg vagy?
2016. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnám a tesóját és elküldeném a p...ba.

A pasit még ne sajnáld, pipogya, önállótlan rongy.

2016. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatsz leülni beszélni vele, hogy ezt majd te eldöntöd, ne a tesója tegye, de nem sok esélyed lesz :(


Nekem egy párom a szüleivel épített ilyen már már beteges kapcsolatot, 25 évesen még a mamája mondta meg neki, hogy mit tehet, ha elmentnük kettesben valahova akkor 2 percre nem kapcsolhatta ki a mobilját, mert a szülei bármikor hívhatják, úgy kezelték, mint egy 6 éves gyereket. 3 éven át küzdöttem a szülőkkel, kértem, hogy költözzünk albérletbe, mert megengedhetjük magunknak, etc, a végén őket választotta. Azóta sok év telt el, kapcsolata nincs, a szülők házicselédje szó szerint.

2016. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!