Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a negatív tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a negatív tulajdonság, amit elnéznétek valakinek párkapcsolatban, és mi az ami kizárttá tesi az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Mik azok a hibák, amiket elnéztek ha a többi rendben van, és mi az ami már elfogadhatatlan? Természetesen nem (csak) az általános véleményekre, hanem egyéni szempontokra is kíváncsi vagyok.
2016. ápr. 19. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Onbizalomhiany es egyeb lelki problemak kizaro ok.
2016. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok hibát el tudok nézni, mivel magam sem vagyok tökéletes, rosszul is érezném magam egy tökéletes ember mellett. Már ha lenne olyan.

Amit nem tudok elnézni, az a megbízhatatlanság, az inkorrektség és az önzés. Ezen kívül soha nem jönnék össze buta emberrel, sem semmilyen szélsőséges ideát vallóval.

2016. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

emberfüggő,helyzetfüggő itt mindenki jön majd a szép mázas szövegekkel közben fele full más emberrel jött össze :)

Az én véleményem senki se tökéletes,de akit szeretek annak elfogadom a hibáit.

Ismerkedés fázisnál meg ha tudsz hozzá kötődni valami megfog benne akkor érdemes egy esélyt adni neki,idővel a kisebb hibák úgyis eltűnnek amikor össze szoktok a nagyobbak meg csak később jönnek felszínre.


Kizáró ok nálam,ha valaki álszent,hazudós,megértés nem szorult belé,túlságosan öntörvényű "pl: csak neki lehet igaza"

2016. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexmánia, egyből szexet akar, nincs átmenet, az baj, nm nézem le csak, nekem ez nem megy. Ha nagyon elszigeteli magát, különc, sokan rühellik, az nem baj.L
2016. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Igazából nálam pont úgy van, ahogy a #3-as válaszoló mondja. Sem külsőre, sem belsőre nem passzolt abba a képbe amit elképzeltem magamnak. Ami miatt mégis működik a kapcsolatunk és amiért járni kezdtem vele, az az volt, hogy tudtunk beszélni egymással. Megértettük egymást. Sok intim pillanatunk volt a közös időtöltésünk során. Tetszett, hogy vág az esze, hogy tele van élettel és optimizmussal. És ami leginkább tetszett: hogy belém szeretett.


Külső tekintetében sok dolgot tudok tolerálni. Nem nézek le egy férfit ha nálam alacsonyabb (mondjuk megszoktam, hogy a fiúk felénél magasabb vagyok), vagy kövér, szőrős, esetleg testi fogyatéka van (pl vak, féllábú stb)... amíg ápolt addig nagy gond nincs.

Természetében azért van egy irányvonal, ami hosszú távon zavaró. Ilyen az amikor manipulátor valaki, vagy nagyon domináns akar lenni, uralkodni rajtam. Ha nagyon önző, lusta. Ha hajlamos arra, hogy keseregjen az életén ahelyett, hogy azon agyalna hogyan kerüljön ki a mélypontról.


Ezek általános dolgok, egyénenként változhatnak kiben mi. Mindenesetre mindig mérlegelek, hogy önmagamhoz mérten működhetne-e vele a kapcsolat? Ha pl lusta, akkor lehet-e motiválni? Vagy olyan mértékben lusta, ami még nem húzza le a kapcsolatunkat? Szóval adott, helyzet és adott eset a döntő. Nincs tökéletes recept.

2016. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ezért lefognak pontozni, de nálam a dohányzás az kizáró ok és mindig ez a legelső dolog, amit kiderítek.
2016. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűtlenség, agresszió, diszkópatkányság, alkoholizmus, dohányzás, erőszakosság, egoizmus, beképzeltség, sznobizmus, gonoszság, rosszindulatúság kizáró ok nálam.
2016. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és a hazugság lemaradt, pedig azt utálom a legjobban.
2016. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ápolatlanság,igénytelenség,elkeseredett ,öntelt "vénkisasszony" :) típus
2016. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró okok: agresszivitás, szenvedélybetegségek.

Kisebb hibákat el tudok nézni, hiszen senki sem hibátlan, ezért ezeket nem sorolom, mert sok van. :-)

2016. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!