Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 29, sajnos elég sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 29, sajnos elég sokat ivott, mielőtt összejöttünk, mellettem is volt rá példa, kb 1 éve pedig nem. Legalábbis előttem! Ma hazaértem és épp sörözött, a kuka is tele volt vele. Nem akarom elhagyni, jó ember, szeretem. Mit tgeyek?

Figyelt kérdés
szeretem,de félek,hogy így nem köthetem le magam vele 28 évesen. Még nem házasodtunk össze, szeretem nagyon,de félek,mert attól tartok nem tud változni...az apja, nagyapja mai napig iszik. Mit tegyek? Nem szeretném elhagyni, mert egyébként semmi gond sincs.
2016. ápr. 19. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez gonoszan hangzik de a fuggoket a legjobb elhagyni. Magyarorszagon nem eleg nagy szegyen a fuggoseg (az alkoholizmusra meg buszkek is az emberek) ahoz hogy eleg nagy legyen a nyomas a valtoztatasra.

Egyenileg meg a legtobben nagyon gyengek ezert ebbol az iranybol sem varhato valtozas.


Remenytelen eset, hagyd el mielott beloled is remenytelen esetet csinal.

2016. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha neked ez jó így,akkor most őszintén milyen választ vársz?Attól hogy én mondjuk azt írom,szokjon le a pialasrol,szerinted le fog?Amúgy erre ne számíts,kutyabol nem lesz szalonna...Mindenesetre gyereket ne csinaljatok légyszi!
2016. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Tudod, hogy mitől kell tartanod? Hogy szex előtt ne igyon sokat, főleg sört! Ne hogy belédpisiljen! Komolyan, van ilyen, olvastam annak idején a Bravoban.
2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
felnőtt nő vagy, van párod, akkor legyen eszed és döntsd el magadtól mit tegyél. omfg
2016. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél vele erről? Elismeri a problémát, megkérted, hogy menjen el terápiára?

Ha ez eddig nem történt meg, tegyél róla és adj neki ultimátumot, amit tarts is be.

2016. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne is házasodjatok össze.
2016. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Én is sokat iszom, hogy ne legyek dehidratált.
2016. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs elég gondod és bajod, akkor élj egy piással együtt. Majd kijut neked mindenből, rendesen.


Ha normálisabb életet szeretnél magadnak, akkor meg nem egy piással állsz össze.

2016. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, hogy akit szeretek, az valamilyen szenvedélybetegséggel küzdjön, remélem nem is kerül rá sor soha. Én úgy gondolom, hogy mivel a párod már visszaeső (ivott, abbahagyta, aztán újra kezdte) én nagyon meggondolnám, hogy vele akarok-e maradni, mert hiába nincs vele probléma, ha ez elhatalmasodik, problémákat fog okozni.
2016. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!