Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha kapcsolatban vagyok, de szeretek másoknak is tetszeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg komoly kapcsolatban élek, de sok olyan ruhám van amik elég kihívóak viszont nagyon szeretem őket. Ezek a ruhák leginkább dekoltált felsők és szűk, testre simuló nadrágok(leginkább ez utóbbihoz ragaszkodom). Szeretek csinos lenni és tetszeni másoknak, még akkor is ha éppen van barátom:)

Neki nem tetszik,hogy emberek fordulnak meg utánam az utcán, én viszont nem fogom kidobni a fél ruhatáram emiatt...szóval ezzel a vitával sosem jutunk előre és mindig előkerül:(

Vélemény?

20/L


2016. ápr. 19. 22:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%
Melletted állok!
2016. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Párodnak üzenem, hogy keresse egy csúnya lányt, ha őt zavarja. Felnőtt emberek ezen már túlléptek, hogy mások is megnézik a párjukat. Nálunk nincs ilyen gond, bár idősebbek vagyunk nálatok, nem ilyen gyerekesek.
2016. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%

Itt nem azzal van a baj, hogy vannak ilyen ruháid, amikben jól érzed magad, hanem az a baj, hogy ezzel az a célod, hogy másoknak tetssz, nekik öltözködsz kihívóan.

Szóval ebből a szemszögből érthető a párod nemtetszése

2016. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az "éppen van barátom" rész nem tetszik neki,mert ezzel az érzékelteted,hogy a szakítás csak idő kérdése és majd jön egy következő.
2016. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel nincs semmi gond addig, ameddig csak tetszeni akarsz nekik.
2016. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Téged így választott ki a párod, szóval nem kell változtatnod. Az a szomorú tapasztalat, hogy bár utálnak féltékenykedni, belül mégis ezt igénylik. Ha úgy döntesz, hogy megváltozol a "kedvéért" és kidobod a fél ruhatárad, hamarosan ő is kidob majd téged. Úgyhogy nem ajánlom a dolgot. De félreértés ne essék, a határokat továbbra is tartsd be és akkor nem lesz gond.
2016. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%

Az van a kirakatban,ami eladó!

Te komolyan azon csodálkozol,hogy párodnak ez nem tetszik?

Az ilyen r ibiknek mi a fenének kell párkapcsolat?!

2016. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Beszéltetek már erről? Lehet, hogy párod bizonytalan magában, vagy abban, hogy egy ilyen nő megmarad mellette. Ha szereted, mondd el neki, hogy szeretsz csinosan öltözni, de ettől függetlenül csak ő kaphat meg téged, mert szereted. Inkább örüljön, és húzza ki magát, amiért ilyen nője van.

Te is engedhetsz egy kicsit. Megkérdezheted, hogy melyik az a 2-3 ruhadarab, amit nagyon soknak érzékel. Plusz lehetsz csinos úgy is, hogy nincs kint mindened. Egy szép esésű ruha, például szerintem sokkal kifinomultabb, csinodabb, mint egy mellett és segget mutogató összeállítás.

2016. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Szia, en 21/L vagyok, szoval ne ugy vedd hogy valami besavanyodott venasszony velemenyet hallod :D. Ez csak ez enyem amit ertelemszeruen az engem ert hatasok formaltak es gondoltam megosztom veled a kerdest latva mert anno engem sokat foglalkoztatott ez, bar mar elore latom hogy le leszek pontozva :). Szoval ugy 19 eves koromig egyaltalan nem foglalkoztam azzal hogy mi latszik ki. Imadtam a dekoltalt polokat, a rovid, feszulos szoknyakat, modellkedtem szoval tenyleg eszemben sem volt ez, es en is ugy ereztem mint te hogy szeretnek masoknak is tetszeni pedig ugyanugy volt baratom akkor mar lassan 3 eve. Aztan vele szakitottunk, egy idore masik orszagba koltoztem, ami egy muszlim orszag (nyugi, nem az jon hogy azota megvilagosodtam es csadort hordok es a miniszoknyas lanyoknak kulon resz van a pokolban :DD) es ott rengeteg beszelgettem eloszor muszlim lanyokkal foleg ilyesmikrol. Szerettem volna megerteni ahogyan ok gondolkodnak a ruhazatokrol (ok maximum fejkendos vagy meg annyit se viselo muszlimak voltak), ha mar egy masik kulturaban elek. De aztan az igazi attorest a parom megismerese hozta nekem. Ott ertettem meg igazan hogyha vele vagyok (illetve akkor is ha epp nem vagyunk egyutt persze), akkor miert kellene nekem mas ferfiakra szexualis benyomasokat gyakorolnom? Miert kellene tetszenem nekik? En azt erzem hogy benned van egy fajta onbizalomhiany amit mas emberek figyelmevel szeretnel kompenzalni hogy azaltal hogy ok megfordulnak utanad te jo nonek erzed magad, holott mindezt a parodnak egyedul is meg kellene tudnia adni neked, illetve ha az o figyelme nem elegit ki akkor lehet hogy nincs is ra szukseged (nalam ez volt az elso baratomnal). Szoval, en azota itthon elek de itt se jutna mar eszembe feszulos szoknyakat meg dekoltalt polokat hordani mert nincs szuksegem idegen ferfiak csodalatara meg nem szeretnem az o farkukat felallitani (bocsi a kifejezesert), mert minek? Tudom anelkul is hogy jo no vagyok:).
2016. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Ebben semmi nincs, nem öltözhetünk bő zsákba azért, mert párunk van. Mindenkinek jólesik, ha tetszik más embereknek is, nem csak a párjának, nyilván ennek ezen a szinten kell maradnia. Kihívó ruha mellé ne párosuljon kihívó viselkedés, flörtölés, akkor nincs gáz.
2016. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!