Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom egyáltalán nem őszinte velem, képes a párkapcsolatunkra tekintve fontos dolgokat 1 nappal az esedékesség előttig eltitkolni. Továbbá sok dolgot megígér, de egyszerűen képtelen tartani magát hozzá. Voltak ezek fontos ígéretek, aprók is. Nekem bezzeg mindenhez tartanom kell magam, ha valamit megígérek, nekem kell fejlődnöm a kapcsolatunkban, hogy neki jó legyen. Mára már odáig fajult bennem ez a helyzet, hogy van egy játék amivel közösen játszunk(telefon) és mondtam neki, hogy csatlakozzon már ahhoz a szövetséghez, amiben én vagyok, meg is ígérte, hogy a következő körben jön. Erre a kör lejárta előtt elment egy nagy szövetségbe, mert jobban megérte, mint az enyém. Miközben szerintem az ígéret többet ér, mint, hogy ő most rohadt sok pontot kap. Tudom, hülyeség ilyenen kiakadni, de ez már csak az utolsó csepp a pohárban. A komoly ígéretek betartatlansága miatt már az ilyen is nagyon mérgessé tesz, hogy apró dolgokhoz sem tudja tartani magát.
2016. ápr. 20. 07:43
 1/1 anonim ***** válasza:
szakítani.
2016. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!