Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól kaptam egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól kaptam egy szép nyakláncot, amit a szüleivel választott ki nekem. Erre én elhagytam. Ti megmondanátok? 22L

Figyelt kérdés

sajnos még csak azt sem tudom h kábé mennyibe kerülhetett, valami kézműves dolog volt.

igazából már hónapok óta elhagytam, de még nem tudtam rávenni magam, hogy elmondjam neki. azóta találkoztam többször a szüleivel is, és sosincs rajtam. félek, hogy egyszer megkérdezi, és haragudni fog hogy nem mondtam el. de közben meg annyira szégyellem magam :(


2016. ápr. 20. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hazudni és titkolni jobb? Szerintem életben hagynak ha elmondod az igazat.
2016. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgyis megkérdi egyszer, hogy miért nincs rajtad. Jobb, ha te mondod el neki.
2016. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem mi az összefüggés a nyaklánc és a szakítás között. Főleg hónapok után... Én se adom vissza az ajándékokat az exeimnek, ahogy ők sem nekem - az már az övé, azt csinál vele amit akar, ahogy én is. Mit kell ezen szégyellni?
2016. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Ja bocsi, most látom hogy a nyakláncot hagytad el, nem a srácot... xd
2016. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3.:nem a párját hagyta el, hanem elvesztette a nyakláncot :DD először én is félreértelmeztem
2016. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

figyi, én elmondanám a srácnak... nem fogja leharapni a fejed, és jobb így, mintha ő kérdezne rá :D


a szülei meg nem fogják megkérdezni, az tuti.

2016. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is teljesen félreértettem. :D

szerintem mondd el a barátodnak, ő biztos tudja mit lenne a legjobb tenni a szüleivel.

na meg mi a barátommal azt csináljuk, hogy ha ő nálunk valami rosszat csinál azt én vállalom fel, ha fordítva akkor ő. jobb ha nem haragszanak meg a gyerekük párjára. bár ezt az ötletet biztosan leszólják majd, mert nem őszinte. :D

2016. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) elnézést, hogy bénán fogalmaztam :D na akkor valamikor erőt veszek magamon és elmondom. annyira biztos nem fog utálni érte mint én magam :(
2016. ápr. 20. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!