Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon belezúgtam valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon belezúgtam valakibe hogyan tudom minnél hamarabb elfelejteni? 42/N

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

42 évesen azt gondolná az ember, hogy van némi tapasztalatod ilyen téren.

Sok dologtól függ. Ha együtt dolgoztok, akkor nem lesz egyszerű. Ha nagyon gáz a helyzet, az első lépés, hogy tüntesd el a szemed elől. Ne lásd nap, mint nap. Ne nézegesd a facebookon, etc. Ez akaraterő kérdése, fejben kell eldöntened. Menj el barátnőzni hétvégén, szórakozni, ismerkedni. Ereszd ki a gőzt. Ez segít.

2016. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Atyaég, 42 évesen ilyen kérdéseket teszel fel a gyak-n?
2016. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ugye? Házas vagyok 26 éve s még nem történt velem ilyen. Fiatalon fel se tettem volna ezt a kérdést.
2016. ápr. 21. 06:46
 4/9 anonim ***** válasza:

a férjedet egyszerűen, kitörlöd azt a 26 évet a fejedből, és új életet kezdesz. :D nem őt akarod, igaz? :D

el se tudom képzelni, h vkit szeretek, és belezúgok másba, még azt igen, h testileg vonz, de azt a bnőn vezetném le. :D

2016. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Kiderült 1hónapja,hogy a férjem megcsalt magam alatt voltam s rá 1hétre megismertem ezt a férfit. Semmi nem lehet és nem is volt köztünk mert Amerikában él.
2016. ápr. 24. 16:05
 6/9 omba ***** válasza:

Én ismerem ezt a helyzetet, a korodat is... ha olyan messze van, nem nagyon kell semmit csinálnod, szépen el fog zárványosodni...én "szerelmes" voltam így egy nőbe vagy 15 éven át.

Ha meg olyan messze van, azért ez nagyon részt illúzió nem valódi ismeretség.

2016. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezt a belezúgást inkább a férjed váltotta ki, mint az a távoli jóember.

Keress valakit közelebbről!

2016. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg szexuális feszültség van benned. Egy könnyed flört és már jobban is vagy... 37n.. Javaslat....
2016. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ma rájöttem, hogy nem belezúgtam hanem szerelmes vagyok! Ez már számomra rémisztő, nem tudok másra gondolni csak rá. Ezen kell valahogy túlesnem. Ez egy kihívás számomra.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2016. máj. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!