Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem neki?

Figyelt kérdés

A párom egyszer azt mondta nekem én vettem el a szüzességét és utána meg azzal jött hogy mégsem mert előttem még 9-ikes korában ki próbálásból sexelt az osztálytársával aki fiú és a pasim is fiú.

Azt mondta hogy nem meleg, se nem bisex de nem tudom eldönteni hogy most ennyire ciki neki hogy 20 évesen én voltam neki az első mi közben én már 16éves koromtól sexelek vagy pedig ez tényleg igaz de akkor most mit kezdjek ezzel zárjam le magamban hogy lehet bisex és szégyelli fel vállalni vagy pedig álca nője vagyok?

Meg azt mondta ő sexelt a fiúval és nem a fiú csinálta neki háát ezek után kicsit ezt meg kérdőjelezem mert ha ez tényleg igaz senki se válalná be hogy őt tették és nem ő tette a másikkal.



2016. ápr. 20. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg biszex, de ettől még nem vagy álcanő. Neked kell eldönteni, hogy szereted-e annyira, hogy elfogadod így is, vagy sem.

Azért dícsérendő, hogy elmondta.

2016. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háááát lánynak az első lány voltál... de én még nem láttam heterót aki fiúval is ágyba bújt.

Nem a szüzesség elvesztése nem ciki milyen korban történik, és 19 voltam (lány) de ismerek 25 éves srácot aki még nem volt nővel (fiúval sem)

2016. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor mért nem válalja fel hogy bisex?

Ha ezt elmondta és ha igaz akkor mit számít hogy bisex?

Ha ez nem volt ciki neki elmondania nekem?

Vagy azért találta ki mert ciki volt neki 20 évesen elvesztenie velem? És tudja hogy én 16 éves koromtól azaz 5éve sexelek és zavarja hogy több a tapasztalatom.

2016. ápr. 20. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha te voltál neki az első nő az èletèben vagyis veled szexelt először akkoe igen te vetted el a "szüzessègèt" amugy meg elèg valoszinű h biszex a srác. De lehet hogy csak ki akarta próbálni milyen fiúval.
2016. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ciki lenne neki hogy előbb vesztetted el, az még nem indokolja hogy fiút mondott.
2016. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na igen akkor mért ciki fel válalnia hogy bisex?

Ha egyszer fel válalta elöttem hogy fiúval volt előszór?

2016. ápr. 20. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tökmindegy,hogy bi vagy sem. Álcanő biztos nem vagy mert azok a melegeknek van és álltalában leszbik,és tuják,hogy álcanők.a pasijuk pedig álcapasi mert az meg valójában meleg.
2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!