Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állítják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan, hogy a nőknek a rosszfiúk kellenek?

Figyelt kérdés

Jó páran az állítják,hogy rosszfiúnak kell lenni és akkor majd tapadnak a férfira a nők.

Mi az igazság ebben?

Milyen tulajdonságokkal rendelkezik egyáltalán egy rosszfiú?

Azért részesítik jó páran előnyben a rosszfiúkat,mert ők megmondják,hogy mit gondolnak valójában és elmondják az érzéseiket,nem pedig csak folyton bólogatnak,hogy "igen,szívem...ahogy te akarod,szívem..",ahogy egy "jófiú tenné?


2016. ápr. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez az igazság. Olyan férfi imponál nekik aki vagány, nem fél, bátor, erős. Igazi rossz-fiúk, de nem olyanok akik a BKV-n mernek bliccelni hanem akik 140-el hajtanak a kis utcában és ha rányomul valaki a nőjükre azt befenyítik.
2016. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert így is van,aki belerángatja őket minden hülyeségbe,akár rendőrségi ügy is lehet belőle stb...

Meg aki jó nagy tajparaszt,kijelenti hogy ő a király,és ő nem fog senkinek sem megfelelni,és róla kell szólnia mindennek... a nőkért semmit nem tesz meg,és annál jobban futnak utána...

2016. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nők többsége vonzódik az alfahímekhez. Saját bőrömön kellett megtanulnom, hogy ez mennyire rossz választás tud lenni. A legtöbben azért kinőjük ezt. :D
2016. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok férfi nem tud különbséget tenni aközött, ha vki határozott, meg ha vki bunkó. Mivel ők tutyimutyik meg nem mernek senkivel sem ellenkezni (és ezt persze felcímkézik "kedvességként", amikor köze nincs a kettőnek egymáshoz), már mindenkit lebunkóznak, lerosszfiúznak, ha az határozottabb jellem.

Az én párom pl. határozott, nem fél megmondani a véleményét (velem szemben sem... igen, ez nekem pozitívum, hogy van saját világképe, világnézete és nem egy szobanövény... amúgy aközött is van különbség, ha vki a kedvemre tesz meg ha már pincsikutyai magasságokban liheg és nincs egy önálló döntése), megvéd engem szóban, ha vki bánt (nem mintha én nem tudnék kiállni magamért, de itt látom, hogy számíthatok rá) - tettleg nem tudom, mert nem került még rá sir -, nem hagy ott a kakiban, ha baj van.

2016. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!