Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tegyek akkor, amikor valaki közel került a szívemhez, de önkéntelenül elkezdem megbántani, elmarni, elrugdosni magamtól????

Nem igazán szolgált rá erre, vannak ugyan apró dolgok, amik tényleg nem annyira tetszenek, de arányaiban jóval kisebb jelentőségűek annál, mint amekkora problémát kerekítek belőle. Ő pedig nem érti, miért vagyok ilyen, és igazából én sem értem.


Még nem járunk együtt (ha így haladok, valószínűleg nem is fogunk :-((( ), de a vonzódás, a kölcsönös szimpátia, figyelem, érdeklődés az meg van.


Viszont minél közelebb érzem magamhoz lelkileg, annál elviselhetetlenebb vagyok vele!!!! :-(((( Annyira szeretnék ezen változtatni! És minden vita után megfogadom (amiket ő nagyon higgadtan, türelmesen kezel), hogy ha ezen túl jutunk, akkor nagyon kedves, aranyos, szerethető lány leszek, mert így el fogom marni magamtól, amit pedig nagyon nem szeretnék!!!!!


De aztán megint jön valami, egy aprócska kis szikra, amitől újra lángra lobbanok, és mire észreveszem, addigra már bele is hergeltem magam.


Nem üvöltözök, vagy ilyesmi, csak nagyon sokáig rágom magam a legkisebb problémán is. Kombinálok, elméleteket gyártok, a legrosszabb oldaláról közelítem a kérdést...... annyira rossz, úgy szeretnék megváltozni, mert nem akarom őt elveszíteni!!!!! (egyébként ez a probléma korábbi párkapcsolataimban is fennállt, hol kisebb-hol nagyobb mértékben.)


2016. ápr. 27. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus tudna segíteni, ezt házilagosan nem igazán lehet kezelni.
2016. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszadó jól mondja. Ezt nem fogod tudni egyedül megoldani, és nem szégyen segítséget kérni egy pszichológustól! A helyedben ezt minél hamarabb megtenném, különben nagyon sokáig fogsz még ebben szenvedni, és másokat is szenvedtetni.

Valószínűleg valamilyen családi probléma állhat a háttérben, rossz kötődési minták, elfojtott érzelmek. Egy jó pszichológussal mindezt át tudjátok majd beszélni! Addig pedig mondd meg a fiúnak, hogy nem miatta van ez az egész.

2016. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátommal vagyok ilyen :( Én lány vagyok, ő pedig fiú. Nincs semmi vonzódás, nem keverendő, ez tényleg szín tiszta fiú-lány barátság, mert nekem párom van, ő meg meleg. Szóval olyan, mintha a legjobb barátnőm lenne.

Alapvetően nagyon szeretem, kis hülye, rengeteget bohóckodunk, de vannak olyan dolgai, amik... Istenem, annyira fel tud sokszor bszni!!! Ilyenkor totál begurulok tőle és csak egyre idegesebb leszek rá és néha már ránézni se bírok! Napokon keresztül csak csesztetem szegényt és sokszor észre se veszem, hogy már mennyire bántom. Holott tényleg szeretem, benne bízok meg a legjobban.

A te esetedben én azt mondanám, hogy vonzódás ide, vagy oda, ebből jobb lenne, ha nem alakulna ki párkapcsolat, mert az idegesítő tulajdonságai, vagy azok a dolgok, amikkel most felcsesz téged, mindig problémát fog generálni köztetek és ez egy eléggé cirkuszokkal fűszerezett párkapcsolat lesz. Jobb lenne, ha megmaradnátok barátok.

2016. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!