Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes dontes?

Figyelt kérdés
18 eves korom ota van egy kapcsolatom, most 27 vagyok.Szeretem a baratomat, ha kerdezem o is azt valaszolja hogy szeret, de o csak magara gondol, mindig azt kell csinalni amit o akar. Ertem nem szivesen tenne meg semmit pl ha mondom segitsen valamit nem szivesen teszi.En mindig szerettem volna csaladot, gyereket, eddig csak halogatta mostmar pedig ki is jelentette hogy neki ezekre nincs szuksege. En zokogtam es o meg nevetett. Nagyon osszevesztunk aztan megsem szakitottunk. Mar semmi sem olyan mint regen, kihasznalja hogy meg mindig olyan idiota vagyok hogy szeretem es mindent megtehet velem. Szeretnek vele szakitani de ugy erzem nincs erom megtenni. Hogyan hozzam meg a vegso dontest?
2016. ápr. 27. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
MÉRT NINCS ERŐD MEGTENNI, MIÉRT? EKKORA RAKÁS SZERENCSÉTLEN VAGY??? ÁLLJ MÁR A LÁBADRA 27 ÉVESEN B_ZDMEG!
2016. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele minél előbb.Ez csak rosszabb lesz.
2016. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostmar csak azt nem ertem hogy miert volt velem annyi even at es sokszor visszakonyorogte magat ha nem volt semmi celja velem...
2016. ápr. 27. 18:21
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Miért miért. Volt egy csicska szolgája, kényelmes voltál neki. A lúzer köcsögök mindig a kisebb ellenállás felé mozdulnak.
2016. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

"En zokogtam es o meg nevetett." - aha... szeret.

Ki tudja mondani azt a szót, mert ennek örülsz, de azért az nem a szeretet megnyilvánulása.

Kicsit későn ébredtél, de ébredj: ennek semmi jövője.

2016. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért volt veled? Könyörgöm, puncinak csak jó vagy.
2016. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!