Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan vannak olyanok akik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak olyanok akik azt érzik, hogy a párjuknak a hobbija az első?

Figyelt kérdés
Az én párom pl. csak annak él minden délután munka után már megy is, és egészen este 10-11-ig ott van, de még hétvégente is, és szinte csak éjszaka ér rá.
2016. ápr. 27. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h mi a hobbija?
2016. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozott kapcsolatban ez szerintem nem így működik. A hobbi jó dolog, de meg kell találni az egyensúlyt párkapcsolat, hobbi, munka között.

Ülj le pároddal beszélni, és próbáljátok megoldani a problémát.

Én párom egyetemista (mester képzés), emellett kutat, edzeni jár és zenekarban játszik. Mégis bőven van rám ideje, ha nem is minden nap, de ezt nem is várnám el.

2016. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az már beteges
2016. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban a hobbinak kell lennie az elsőnek! Aztán a többi. Nem is értem ki mit gondol egy kapcsolaton belül.
2016. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 2. válaszadó egy mázlista.
2016. ápr. 27. 21:07
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ugyan, mit beszélsz vele? Teljesen szenvedélyes, azt meg csak másik szenvedéllyel lehet helyettesíteni. Magától kell erre rájönnie.
2016. ápr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha én lennék a szenvedéllye :D
2016. máj. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!