Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, inkább betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, inkább betegesen szenved a párom, ahelyett hogy elengedne?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk sose felhőtlen részemről. Rájöttem 3 hónap után hogy nem szeretem, míg ő nagyon belém van esve. Már többször ki akartam dobni, mert nem akartam az érzelmeivel játszani. De persze mindig könyörgött és sírt, hogy fogadjam vissza.

De most már betelt a pohár, én nem fogom tovább hallgatni a sírását. így közöltem vele h vége. Persze rávett h vizsgaidőszak végéig legyek vele, mert ő nem fog tanulni és vizsgázni se megy el ha én elhagyom. Muszáj volt beleegyeznem, mert közel lakunk egymáshoz és biztos h állandóan a nyakamra járna.


Elfogadta h utánna vége. De aztán felhozta h őt nem érdekli h nem szeretem csak legyek vele, gondoskodjak róla stb.

Mégis mit tegyek? Normális h még többet akar szenvedni?



2016. máj. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

legyél határozott, és dobd ki! Ne adj időt..

a legrosszabb, amit tehetsz.

tudom, miről beszélek...

2016. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várd meg a vizsgaidőszakot!!! Az alapból nehéz, pláne ha akkor dobnak. Viszont ha végzett a vizsgákkal rögtön hagyd ott. Majd később rájön, hogy jobb ez így és talál olyan fiút aki viszont szereti! Rossz lesz neki, de jön a nyár, buli stb.
2016. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megszánnám a vizsgaidőszakra.


De utána egy búcsúbeszélgetéssel végleg elköszönnék tőle.

És a beszélgetés arról szólna, hogy szedje össze magát, és ne egy pótszülőt keressen a párkapcsolatban! Beteges, amit művel jelenleg. pszichológusra lenne szüksége.. vagyis önmagát kellene megismernie, hogy miért zajlanak benne milyen folyamatok.. ehhez kellene pszichológus segítsége, iránymutatónak az önismeret felé. érzelmi intelligenciája elég gyengusz, és talán kapcsolatfüggőségnek is lehet mondani, amit most csinál.

Nem önálló érett hiteles személy.

2016. máj. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Te most az ember vagy a lány vagy? mert ezt értettem a kérdésből. köszönöm.
2016. máj. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez meg mi a fészkes fenét jelent??? Mi az hogy az ember, vagy a lány? Jézusom! És veled szívok egy levegőt?
2016. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es xDD

Amm ez engem is érdekelne h te a kan vagy a nőstény vagy-e


(5-ös válaszoló kedvéért írtam így)

2016. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakítasz vele, végre őszintén megmondod, hogy nem működik és nem keresed többé.
2016. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is vizsga időszakban dobtak, mégis lediplomáztam. Nem bánom, ha valaki kiesik a versenyből ilyen okok miatt.


Neki segítesz, ha rendesen szakítasz vele és nem beszélsz vele többet.

2016. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Nagy dilemma, h mikor adjam ki vlgleg az útját

2016. máj. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!