Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam fel neki ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki ezt a témát?

Figyelt kérdés
Beleolvastam a barátom fb chatelésébe. Tudom, nagyon nem szép dolog. Találtam benne olyan üzeneteket, amiben azt írja egy másik lánynak, hogy szereti és szerelmemnek hívja, valamint felajánlást arra, hogy szívesen lefeküdne vele (mármint a barátom a lánnyal), a lány üzeneteiből az jött le nekem, hogy hárítja ezt a felajánlást. Hogyan hozzam fel neki ezt a témát? Tegnap este olvastam el, de azóta nagyon magam alatt vagyok.
2016. máj. 5. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Remek baratod van. Egyszeruen mond el neki. Oke beleolvastal. Hisztizzen ezen ha akar, de jogos volt. Probalja kimagyarazni. Ez nem fer bele egy kapcsolatba. Nem tisztel. Kerdezz ra es utana hagyd ott. Ha ezt elnezed neki, te vagy a buta.


26N

2016. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom, hogy nincs kivétel, DE! A pasik többsége szereti növelni az önbizalmát másik csajjal. Ezért előnyös nem olvasgatni a facebook üzeneteiket. Úgy ahogy a férfi se olvassa a nőjét. Hisz ők egálban ugyanilyenek. Ne hozd fel neki a témát, ha meg akarod tartani a kapcsolatot, szinte azonnal ugrik a bizalom. Ha meg annyira unod az egészet, akkor egyszerűen szakíts vele és keress mást aki szerinted jobb.
2016. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy láttad meg az üzeneteit, véletlenül - mert azt hitted, hogy a tiéd - vagy direkt olvastad el.

Akárhogyis én azt mondanám, amikor kettesben lesztek, hogy jó volna tiszta vizet önteni a pohárba. Ha elkezd azzal vagdalkózni, hogy mert te nyomozol utána, meg, hogy nem hagysz neki életteret ne foglalkozz vele. Elsősorban az a lényeg, hogy ő sem egy angyal, hogy csak rád hárítson minden gondot. Azt viszont neked is észben kell tartanod, hogy nem csak ő a hibás, egy kapcsolatban mindkettőrök felelős.

2016. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Óriási hiba így kémkedni a másik után, függetlenül attól, hogy mit találsz a chateléseiben. Nem ezen keresztül kéne mérni azt, hogy minden rendben van-e a kapcsolattal, hanem normális kommunikációs formákkal és problémamegoldással. Ha jót akarsz magadnak, ezt egyszer és mindenkorra hagyd abba.


Én a következőket tenném a helyedben:


1. elmondanám egy az egyben neki, hogy mi történt. Hozzátéve azt, hogy sajnálod, hogy kémkedtél utána és tudod, hogy nem kéne és nem is teszed többet.

2. ugyanakkor érthető, hogy ezek után nem bízol benne. Mesélje el, hogy mi ez az egész, és ha akar/képes, akkor győzzön meg, erősítsen meg, hogy nem komolyan gondolta, vagy csak szórakozott, vagy egót növelt, vagy ilyesmi. Amit mondjuk kétlek, ha ennyire egyértelmű dolgokat írt.

3. ha valóban készült megcsalni, akkor azon gondolkodjatok el erősen, hogy miért így kellett kiderülnie, hogy gond van a kapcsolattal, mit kellett volna másképp csinálni, hogy előbb kiderüljön.

4. szakítsatok vagy ne, de tanulj az esetből mindenképp: ne nyomozz a párod után, hanem törekedj olyan viszonyra és bizalomra, ahol idejekorán kiderül, ha baj van.

2016. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem dobtad mar ki? Miert jo noknek megalazniuk magukat, soha nem fogom megerteni, meg azon agyalni hogy hogyam hozd fel neki... hat, mond meg kerek-perec hogy baratom, lebuktal, en pedig nem alazom meg magam azzal hogy tovabbra is mellettem ajanlgasd magad mas lanyoknak. Szia-szia. De ugyis vele maradsz, mint az itt ilyen temaban kerdezok 95%-a, szoval mindegy is. Ne alazd meg magad. Ez a lenyeg. A pasid meg nem szeret.
2016. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A nagy igazságbajnokok komolyan mondom... Kérjen elnézést, mert megnézte? Kémkedett? Talán nem véletlenül és talált is valamit! Komolyan, mi a tökömért tisztelje olyanszinten, ha az meg a nagy bizalommal meg ezt csinálja a háta mögött? Ezért bízzunk meg 100%-ig? Ki kell dobni a p*csába egyébként! Én nyugodt szívvel elmondanám lelkiismeretfurdalás nélkül, hogy bizony belenéztem és azt találtam. Majd még én érezzem magam rosszul... Megkérdezném mi hiányzott neki, hogy át kellett vágnia, illetve miért is nem közölte előtte ha baja van? Kettön áll a vásár de nehéz javítani, ha a másik rögtön ilyen megoldásokhoz folyamodik!

Aztán kiadnám az útját.

2016. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan nem lehet, hogy csak szivatja azt a csajt? De nagyon bánt a dolog :( ha hazajön beszélek vele mindenképpen...
2016. máj. 5. 13:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szívatja a csajt, de ez is egy szegénységi bizonyítvány lenne.

Nekem legalábbis nem kellene olyan barátnő (férfi vagyok), aki direkt bánt másokat. Már csak azért sem, mert teljes mértékben át tudom érezni az átvert fél helyzetét.

2016. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ha hazaér, minden kiderül... Tiszta görcsben van a gyomrom az idegtől.
2016. máj. 5. 13:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Nehogy már még a csaj legyen a hibás, mert a pasija más nőre hajt...

Meg hogy ez csak egónövelés, meg ne is keresgéljen, akkor nem talál...

Eszem eldobom!


Ha meghúzza a kiscsajt, az se megcsalás, meg ha fb-on beszélték le, akkor nem számít, meg se történt...


Kérdező!


Megfogod a pasit és kivágod. Gyomorideg nélkül.


Annyit mondj, hogy a tudomásodra jutott, hogy más nőt hajt, meg akarja fektetni, udvarol neki, stb, és nem rajta múlik, ha eddig nem sikerült. Nem várod meg, hogy meg is dugja. Viszlát!


Ha pattog, meg hogy ő ugyan nem, meg kitől hallottad, akkor megmondod, hogy itt és most lépjen be a fb-jába, és nézzétek meg, kinek van igaza. Egyből lesz háborgás meg hárítás.


Most ezen túlesel, két hét múlva már örülsz neki, hogy időben kidobtad.

De ha megbékülsz, akkor a pasid elkönyveli hogy melletted lehet, és mire észbe kapsz (vagy újra tudomásodra jut), átment a fél városon.

2016. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!