Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, félrelépés?

Figyelt kérdés

10 éves a kapcsolatom, 5 éve vagyunk házasok.


Az az igazság, hogy nagyjából minden stimmel a kapcsolatunkban, a szex is. Bár a szexben az étvágyunk és az igényeink nem egészen stimmelnek, azért minden nap van szex.

Nekem mégis nagyon nehéz a kísértéseknek ellenállni. Évek óta állom a sarat, most mégis sikerült félrelépnem. Nem mondom, hogy sajnos, mert azóta rájöttem, hogy kell ez a plusz adrenalin az életemben, hogy kiegyensúlyozott legyek.

Mindig úgy voltam vele, hogy nálam fiatalabbal ( 27 vagyok) nem kezdek. A férjem 39 éves. De amit ettől a 24 éves pasitól kaptam az minden volt amire a szexben valaha is vágytam.


A nagy kérdés bennem az, hogy érdemes -e elhagynom a férjemet és új életet kezdeni, vagy kössek magammal kompromisszumot, hogy ha bár minden nap van szex, sosem lesz az én igényeimnek megfelelő 100%.

Mert a szeretősdit évekig nem tudnám játszani.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2016. máj. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ilyen a természeted,hogy hajlamos vagy megcsalásra ezt a kapcsolat elején le kellett volna tisztáznod a férjeddel.Vagy akkor ha Ő is ilyesmi akkor a nyitott kapcsolat is létrejöhetett volna.De szerintem a legjobb megoldás az lenne ha elmondanád Neki mi történt,mivel hazugságban a legrosszabb élni éveken át,hidd el.Soha nem voltam hasonló helyzetben,mert ha nekem ilyen természetem lenne nyitott kapcsolatban lennék inkább,de soha nem tudnám megcsalni a férjemet és utána a szemébe nézni.

2016. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú történet. Hihetetlen számomra milyen könnyedén beszélsz nő létedre a hűtlenségedről. Én csak majdnem léptem félre, de napokig lelkiismeret furdalásom volt. 30-as Férfi vagyok.
2016. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Én férfiként is a nyitott kapcsolatra szavazok és azt is minden rossz szájíz nélkül.

Ha megkapom tőled, amitől békében, szeretetben tudjuk élni a közös életünket, részemről rendben van, ha bármelyikünk félremegy időnként.

Nem akarok egy mártírt magam mellé, de egy boldogtalan nőt sem.

2016. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Esetleg a férjednek elmondtad már mik az igényeid?
2016. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Megtörtént, visszacsinálni nem tudom.

Ha szépítem és előadom magamat akkor sem leszek tisztességesebb.

Én így gondolom!

2016. máj. 5. 10:40
 6/42 A kérdező kommentje:

4-es!


Nem az a típus vagyok aki zavarban van ha a szexről van szó. Tehát igen, elég szókimondó vagyok az ágyban (is).

Az utóbbi 2 évben éleződött ki ennyire közöttünk a szexben való különbség. Jó vele a szex, de egyrészt lehetne több, másrészt a hogyannal is vannak problémák.

Eléggé kompromisszum képes vagyok, és mindent meg lehet velem beszélni. Beszéltünk erről sokszor, nem változtat.

2016. máj. 5. 10:42
 7/42 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg ezt a férjeddel és válaszolni fog neked. Rosszat tettél, akárhogy is látod, nem kellet volna megcsalnod.
2016. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én a félrelépés okát abban látom, hogy téged a kapcsolatod nem elégít ki teljesen. És ez egy olyan igény ami kompromisszum mellett sem tesz boldoggá.

Én azért vallom azt, hogy azért hozzánk hasonló mentalitású legyen az egyén mint gondolkodásban mint az ágyban, mert akkor kevesebb a kompromisszumot kell kötni és teljesebb a kapcsolat.


Ez mindenképp egy olyan dolog, amit nem lehet a szőnyeg alá söpörni, meg kell beszélni a pároddal, hogy ez van, neked több kell, és nem tudod beérni kevesebbel. Szomorú dolog vagy sem. De most már tovább nem húzhatod a dolgot, mert mert azért történt a megcsalás is. Ezen nem lehet túllépni, elhallgatni, szőnyeg alá söpörni!

Nem azzal az emberrel éled az életed, aki téged igazán boldoggá tud tenni. Most vagy ő fog jobban igyekezni és talán te ennyivel megelégszel vagy elválnak útjaitok.


De most eljött az idő, hogy őszinte legyél teljesen, és ne cska önmagadhoz, hanem a párodhoz is.

2016. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy minden nap van szex és félre megy valaki úgy is, bár én a nyitott világ híve vagyok.(meg az egyik exem is ezt csinálta...) Nálunk havi 1 volt ami miatt lett szeretőm egy évig, sajnálom, hogy már nincsen, mert otthon alig kapok valamit. 38/F

Beszéld meg, hogy mi lenne ha bevennétek 3-diknak férfiakat illetve párokat? Bár tudom ezt nagyon kevés ember engedi meg meg nagyon kevés embert zavar.

2016. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Volt szó már minden féléről.

Sajnos a probléma az, hogy én sokkal több dologra nyitott vagyok, kipróbálnám mint ő.

2016. máj. 5. 11:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!