Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragszik rám. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátnőm haragszik rám 1 olyan dolog miatt, amihez semmi közöm nincs. Facén letiltott, ha hívom nem veszi fel. Hiába is keresem látni sem akar. Ha belegondolna Ő is rájönne hogy semmi közöm sincs a dolgokhoz, és ha lehetőségem lenne beszélni vele, betudnám bizonyítani neki hogy téved. Utoljára annyit írt hogy 2-3 hétig hallani se akar rólam. Engem megesz az ideg, mert most semmit se tudok tenni érte, és félek hogy 2hét után azt mondja hogy soha többet nem akar látni. Mit tehetnék? Nagyon rossz hogy olyas valamiért haragszik rám amihez nincs közöm, hiányzik de nagyon. Félek hogy elvesztem. Ha 2 hétig nyugton hagyom ahogy kérte félek azt válaszolja hogy nem fontos számomra és ezért nem kerestem. Ha keresem akkor lehet azért utál még jobban mert zaklatom.

2016. máj. 5. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírnád végre, hogy mi miatt rágott be?
2016. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ülj le a seggedre és várj! Foglald el magad, majd keres!
2016. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elmentünk 1 este valamerre közösen. hazafele jött az a téma hogy legközelebb mikor találkozunk. Én annyit mondtam hogy1 hétig nem tudok elmenni hozzá, mert sok egyéb problémám van és nem mindet közöltem vele. Neki az jött le hogy őt nem akarom látni, pedig ez nem így van, csak épp nem lesz rá lehetőségem. Ha belegondol Ő is tudja hogy szeretem és hogy mindig ott voltam amikor kellett. Ő azt hiszi hogy rá nincs időm, és feleslegnek érzi magát mellettem. Pedig szeretem.
2016. máj. 5. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Szóval te hülyén kommunikálsz, ő meg egy önérzetes picha?


Kicsit ügyesebben kéne tálalni.

Küldj neki SMS-t, hogy félreértette a helyzetet és nagyon szereted, szeretnél vele találkozni, hogy megbeszéljétek.

Vigyél neki virágot.

2016. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a tinikategória?
2016. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen hitvány módon kommunikáltok.


Írsz neki egy sms-t, hogy nem fogadod el tőle, amiért haragszik, mert csak félreértette, amit mondtál. Visszautasítod a sértődést és a hisztit. Elismered, hogy te is rosszul kommunikáltál, de kiemeled, hogy ő is, nagyon rosszul. Megírod neki, hogy ha átgondolta és megnyugodott, keressen meg, mert hiányzik és szeretnél megint találkozni vele.


A lényeg az, hogy ha nem érzed jogosnak a viselkedését, akkor ne erősítsd meg azzal, hogy bocsánatot kérsz meg tepersz. Egyszerűen utasítsd vissza.


A másik az, hogy csodálkoznék, ha ez lenne az egyetlen baj, ha tényleg ez lenne a problémátok. Ez nem csak tünete egy másik, régebbi kapcsolati problémának?

2016. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A bajság ott van, kérdező, hogy te pasiból vagy, ő meg nőből. Te logikusan gondolkozol, úgy is érvelsz, úgy is közölsz tényeket. A nők nem annyira logika, mint inkább megérzések mentén gondolkodnak. Ami neked egyértelmű két szóból is, az nekik marhára félreérthető. Ezt majd tartsd szem előtt a továbbiakban, ha jót akarsz. Most meg menj a haverokkal sörözni, amíg parkolópályán vagy.

Mindenesetre én azon is elgondolkodnék, hogy vajon mennyit is ér valójában ez a kapcsolat, ha ilyen piti ügy miatt szünetet akar.

2016. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-7-es

Azért nem kell túlreagálni ezt, de főleg nem arcoskodva tartani a feszkót.

A fenti szitu egy csajnál 100%-ban felhívás rá, hogy gyere el kanosszázni és én majd lelkesen megbocsájtok neked <békülős szex>...

A srác kijelentette, hogy nem akarja elveszíteni a csajt, szóval itt most érdemes egy 300 forintos szál virággal meglepni, de még idejében.

1 hét múlva már kelleni fog egy fej felett tartott magnó és egy erkély-jelenet is, ami sztem cikibb.


Ja, és igen, ha egy csaj azt mondja, hogy most 2 hétig nem akarlak látni, az azt jelenti, hogy ha két héten belül nem kérsz bocsánatot, akkor már felejts is el örökre.

2016. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: pontosan ezek azok a játékok, amikben nem vagyok hajlandó részt venni, ezért írtam a #6-os válaszomat. Ha nincs miért, akkor nem kérek bocsánatot, mert azzal óriási öngólt rúgok, támogatom a lányt ebben a gyerekes, irracionális viselkedésben. Inkább szigorúan, de empatikusan rákényszerítem, hogy hagyja el a hisztit, kaparja össze magát és gondolkodjon logikusan.
2016. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!