Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtátok elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok elfogadni, hogy a párotoknak van ellenkező nemű barátja?

Figyelt kérdés

Nem voltatok féltékenyek?

Felbukkant egy rég nem látott lány barát, és hát eléggé zavar, főleg úgy ,hogy én nem hiszek az ilyen barátságokban, és nincsenek fiú barátaim.

Persze ez nem azt jelenti,hogy nem állok szóba fiúkkal, ha úgy adja a társaság, de közeli barátom nincs mert idáig mindegyik többet akart volna és azóta lemondtam róla.


Szóval a barátomnak van egy ilyen lány barátja, és én nem akarom őt korlátozni, és semmiképp se arra kérni,hogy ne barátkozzon vele, mert nem tehetek ilyet.

Arra keresem a választ, hogyan nyugodjak meg lelkileg, hogyan tudjam ezt elfogadni? Hogyan kezeljem? A lány a városba jött és találkozni fognak, nekem meg mióta tudom, elment minden kedvem. A párom mondta menjek én is velük, de a lány egy szóval sem említette,mikor hívta...

Aki volt már ilyen helyzetben segítene nekem? Hogyan tudnám elfogadni ezt?


2016. máj. 5. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem egyszerűen ment, mivel hiszek a férfi-nő barátságban és az én egyik legjobb barátom is férfi.


Próbálj arra gondolni, hogy ha már régóta ismeri és eddig nem hajtott rá, akkor miért pont most tenné, amikor ott vagy neki? Próbálj meg bízni benne, minden a párodon múlik. Ha a csaj mégsem csak a barátja akar lenni, de a barátod téged szeret úgysem lesz semmi.

Plusz nagy igazság, de akiről mesél, ráadásul invitál téged is hogy menj, attól nem kell félni. Attól kell akiről nem mesél.

25/N

2016. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát rettenetesen egyszerűen eltudtam ezt fogadni!

Ugyanis a női barátai mind megvoltak előttem. Mégsem velük kezdett el járni, hanem VELEM.

Sőt még olyan lánybarátnőjénél is aludtunk együtt, akiért régen odavolt és akkor a lány még facér is volt!

A múlt az a múlt én vagyok a jelen. Én sokkal nagyobb fenyegetést látnék egy random ismeretlen csajban, akivel nincs közös múltjuk, mert az sokkal inkább nincs tekintettel senkire, csak a saját boldogságára. Míg a barátok, ha régiek is, de azért örülnek a párom boldogságának, amit mellettem talált meg.

2016. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Emellett (tudom gonoszság) de nekem az is jól esett hogy szebb vagyok mint a másik lány. Később megismertem és nagyon megkedveltem. De páromat rajta kívül is rengeteg (sokszor fiatal csinos csaj) veszi körbe mert magántanár és otthon tanít szóval még a hely is adott lenne a dologhoz. Ha az összesre féltékeny lennék beleőszülnék. Én mindig is úgy gondoltam hogy hogyha féltékeny vagyok ő akkor is pont ugyanannyira meg tud csalni mintha nem. És akkor már kényelmesebb nem annak lenni.

Egyébként tényleg amíg mesél róla addig nincs baj. Meg abból ahogy mesél róla lehet következtetni rá mennyire és hogyan érdekli a csaj. Ha nem érdekli akkor a csaj pucéran is ugrálhat előtte.

2016. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a legjobb barátom egy pasi. El lehet fogadni. Fiú lány barátság létezik. Nekem jóformán csak fiú barátaim vannak. Nehezen jövök ki lányokkal.


20L

2016. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A baratod azt mondta menj el te is veluk, szoval szerintem fogadd el a parod meghivasat. Ott minden kiderul es nem kell idegeskedned. Plusz lehet a vegen ti is baratok lesztek. Menj el veluk.
2016. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszaitokat, kicsit nyugodtam lettem! :)

El fogok én is menni vele, hátha megnyugszom teljesen

2016. máj. 5. 16:26
 7/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Sehogy...Az ilyen szitukat nagyon-nagyon nem kedveltem sohasem...Úgyhogy világéletemben alapfelállás volt az, hogy amennyiben az adott hölgy VELEM szeretett volna járni, vagy komolyabb kapcsolatot is tervezett, akkor ONNANTOL KEZDVE nem volt helye más nemü barátnak az életében...És mindig tettem is róla, hogy ne is legyen...
2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvolt a talalka irdd mar meg mi volt legyszi. Kivancsi vagyok ra hogy a te esetedben tenyleg baratkozni akar e a csaj. Azt azert megkerdezhetned a parodtol, hogy volt e valaha koztuk valami vagy hogy a csaj rwgen akart e valamit. Nekem volt egy parom aki baratnak nevezte az ex szeretoket is hogy ne kezdjek el kombinalni. Aztan a vegen mindig a noi megerzesemnek lett igaza. Szoval majd irdd meg mi volt.
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
könnyen elfogadtam. a barátomnak van néhány lány barátja akiket már régebbről ismer, annak idején be is próbálkozott náluk de nem jött össze,viszont azóta már én vagyok neki s a lányoknak is van párjuk.. engem nem zavar ha néha velük elmegy valahova,hagy érezze jól magát. én megbízok benne és nem féltékenykedek, nem korlátozom semmiben.. pedig többszáz kilóméterre lakunk egymástól
2016. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy a tanácsomra, meg esetleg az én tortenetemre akkor írj privátban, mert pont ugyanebben a cipőben járok mióta a barátommal vagyok :)
2016. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!