Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Faj a fejem a cigizestol de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faj a fejem a cigizestol de a baratomeknal mindenki bent cigizik, mi lesz igy?

Figyelt kérdés
Enis cigizek de en eddig mindig kint cigiztem de miota hozzajuk koltoztem nagyon sokszor faj a fejem es eszre vettem h a cigitol van, mert nem kapok rendesen levegot a fusttol. Nem tudom mit tehetnek.. Miota itt vagyok nala minden bajom van.. Pl sipol a tudom, szedulok.. nem tudom mit tegyek.. nem akarok ezert vissza koltozni de eselytelen h meg lehessen oldani h ne cigizzenek bent, mert naluk ez a szokas
2016. máj. 5. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A bentmaradt füst többszörösen károsabb próbálj szellőztetni sokat
2016. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szinte sosem lehet rendesen kiszelloztetni mert a konyha ablakon nincs szunyoghalo es felnek h kiesnek a macskak, a baratom szobajaba meg azert nem lehet mert pokokat tart es nehogy hideg erje oket, a haz tobbi reszeben meg nincs ablak kiveve a masik szobaba 1 erkely de az sincs soha nyitva
2016. máj. 5. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Probalj meg leszokni a cigirol (tudom nem konnyu), akkor talan figyelmesebb lesz veled es ki tudja, talan o is megprobalja majd letenni :-)
2016. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mikor cigizunk akkor szoktuk resnyire nyitni de meg ki se megy a fust mar csuklyak be.. En meg nagyon nem birom ezt a fustos levegot hiaba cigizek enis, bent a hazban sztem nagyon meg all a levegoben :/
2016. máj. 5. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is hasonló a problémám.

A kapcsolat elején még nagyon tolerálta, hogy ne kelljen a füstöt szívnom, most meg már teljesen leszarja.

Van, hogy eszébe jut az ablakot kinyitni, de van, hogy én nyitom ki. Na meg néha veszekedtem is vele, hogy odafigyelhetne kicsit. Szoktam néha ordibálva köhögni, hogy vegye észre magát és nyisson ablakot.

Nem érti, hogy kegyetlenül zavar a füst, csípi a szemem (szemműtétem is volt, azóta nagyon érzékeny), kaparja a torkom, és lassan már az én tüdőmre is kezd rámenni, mert kánomban köhögök vele esténként.

Azt tudom tanácsolni, hogy ha zavar a füst, akkor nyugodtan nyisd ki az ablakot, ne érdekeljenek a kifogásai, mert a te egészségeddel játszik.

Ha kell akkor kitéped az ajtót, ablakot a helyéről és kész!

Ne hagyd hogy a saját károdra pöfékeljenek! 23L

2016. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat o biztos nem fogja letenni, en hiaba is tennem le.. De lehet azert is fajhat mert miota nala vagyok tobbet cigizem. Bar mikor nem laktam nala es napokig nala voltam akk is mindig megfajdult a fejem
2016. máj. 5. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát figyelj, ha nem akarsz elköltözni és ők sem szoknak le, akkor tűrjed és halj bele előbb vagy utóbb. Most erre mit lehet mondani?? Ha fontos az egészséged, akkor megszabadulsz ettől a könryezettől, de ha nem vagy képes rá, akkor az csak a te hibád.
2016. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha sipol a tudod, szedulsz es kohogsz, akkor nem csak a fustos kornyezet a baj, hanem hogy ye is dohanyzol. Nekem a helyedben fontosabb lenne az egeszsegem, mint a parom aki valoszinuleg akkor is bent bagozna ha babatok lenne. En nagyon cigi ellenes vagyok mondjuk, ilyen modon en azt tanacsolom tedd le a cigit, sportolj valamit hogy lefoglaljon es keress egy nem dohanyos pasit akinek zart ablakok mellett szaglaszhatod kozelrol az illatat.
2016. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, megoldásként lehet javasolni, hogy inkább költözz haza a saját otthonodba, ahol te csinálod a szabályokat, nem pedig mások nyakára. Nem is értem, minek költöztél oda, mikor gondolom ez már előtte is nyilvánvaló volt, hogy ennyire igénytelenek és büdösek (lehet normálisan is dohányozni, ez nem általánosítás, hogy minden bagós igénytelen, de aki odabent cigizik, nem törődve a ruháival, a bútorokkal, meg úgy magával a környezetével, az igenis is rohadt igénytelen ember).
2016. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi lesz így? Hát mondjuk lesz egy jó kis tüdőrákotok.

Mennyire buták az emberek istenem, fizetnek azért hogy tönkremenjen az egészségük, hát no comment...

2016. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!