Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyéjszakás egy közeli munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás egy közeli munkatárssal-miért viselkedik így utána?

Figyelt kérdés
Nagyon jó társaság van a munkahelyemen. Az egyik sráccal mindig volt valami kis vonzódás-feszültség, és fél év után egyszer egy buliban ahol egyikünk sem volt szomjas, megcsókolt és utána felmentem hozzá (=szex). Olyanokat mondott hogy régóta fantáziált erről, meg h úristen de jó volt, azt akarta, hogy aludjak ott nála, és ismételjük meg. Ez mind aznap éjjel volt. Akkor én elég elutasító voltam, azt mondtam nem ismételhetjük meg (valakivel alakulóban van egy kapcsolatfélém, de még semmi nem történt köztünk, ezért), viszont azt is mondtam, hogy én is régóta gondoltam erre, és hát persze lehetett rajtam látni, hogy tetszik. Na és most jön a hoppá. Utána elkezdett kevesebbet beszélni velem, azt vettem észre, hogy én kezdeményezem csak hogy beszéljünk, nem röhögünk már együtt úgy mint előtte. És nem hittem volna, de nagyon földhöz vágott. Tapasztaltabbak, miért viselkedik így? Aztnap éjjel igaz, hogy azt mondtam neki h nem lesz másik alkalom, utána viszont kerestem, közeledtem... miért lett ilyen hideg? 28/N
2016. máj. 5. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaj ennyire nem világos? Te magad írod le a logikáját és a következtetést hogy miért ilyen, csak nem veszed észre...
2016. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nyilván véglegesnek vette, amit mondtál, és felnőttként elkezdett mással kialakítani egy működőképes kapcsolatot (ha addig nem is volt abban).

26/F

2016. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még azt nem tettem hozzá, hogy nem hosszú időről van szó, elég friss az egész történet. Az után az alkalom után azonnal észbe kaptam, már másnap reggel írtam neki, és pár nap alatt érezhető volt a változás, hogy távolít el magától. Arról nem lehet szó h másik kapcsolatot alakít ki, mert túl rövid idő telt el.
2016. máj. 5. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira nyilvánvaló hogy az csak na! Hogy szépen fogalmazzak. Ezt szerintem vehetjük "normális" viselkedésnek is a maga módján. Mindkettőtök részéről lehetett volna valami, te inkább enyhén visszautasítottad, mit vársz? Megértette amit mondtál, felfogta!! És nem zaklat most már "úgy". Ez olyan szituáció, mintha az egyik fél többet akart volna (jelen esetben ő) de a másik csak egy egyéjszakást, mert nem bírta már tovább (te). Ha egy ilyen éjszaka után ilyet mondanának nekem, azt szép szavakkal körbefont visszautasításnak venném, hogy nem szeretne hosszabb kapcsolatot a másik fél tőlem. Fel is fognám, minek zaklassam tovább. Mert ezután szokott jönni legtöbbször az, hogy a nő kikel magából hogy minek nyomul tovább a srác, nem hagy békén, zaklat, pedig én megmondtam neki a frankót, és még szépen is fogalmaztam meg ne bántsam.
2016. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem a nőket... Miért vagytok elutasítóak egy olyan férfival aki bejön nektek és érdekel titeket???! Ezt sosem fogom megérteni.

Én is voltam már hasonló helyzetben, hogy bejött egy nő és láttam rajta hogy én is neki, de amikor elkezdtem közeledni hozzá akkor elutasított. Én meg utána egy ideig nem kerestem, erre ő kezdett el keresni és szinte kikérte magának, hogy miért nem foglalkozom vele... De akkor miért utasított el?? Ezt valaki elmagyarázná nekem ,h miért így működnek a nők?

2016. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ne akard a nőket megérteni, eddig sem sikerült soha senkinek.
2016. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert mással volt alakulóban egy kapcsolatfélém, azért voltam elutasító, nem akartam ribizli módra viselkedni. De ha kicsit gondolkozik az ember, ha nem jönne be nyilván nem feküdtem volna le vele, és utána nem keresném a társaságát, nem? :D
2016. máj. 5. 21:25
 8/13 aperitif ***** válasza:
Két szék közt a pad alá...
2016. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most mit szeretnél tőle? Baráti-haveri munkahelyi kapcsolatot?Mert lehet az később visszatér. Legyél vele normális kedves és soha senkinek ne mond el a munkahelyen ami kettőtök között történt.
2016. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
K.u.r.va vagy és még jópofizol is mellé. Ekkora egy ostoba nőt.
2016. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!