Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy meg fog csalni a feleségem?

Figyelt kérdés

A feleségem most egy másik férfivel dolgozik, és sajnos a munka miatt muszáj" testi közelségben lenniük". Amikor összejöttünk már akkor leszögezte ,hogy a munkája miatt néha kell férfiakkal "ölelkezni"stb. és most én ezt láttam, de nagyon elszomorodtam ,mert a pasi jól néz ki, még férfi szemmel is, és szemmel láthatóan jó kapcsolat alakult ki köztük. Félek szólni neki ,hogy ez zavar. Az elmúlt 7 évben nem dolgozott, mert megszülte a két csodálatos gyermekünket és ha most szólnék ezért félek nagyon mérges lenne ,hogy nem bízom benne és lehet a válást is átgondolná…!

Szerintetek van esély ,hogy meg fog csalni?



2016. máj. 5. 21:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"Ölelkezni" kicsit lehet többet is!😭
2016. máj. 5. 21:35
 2/15 anonim válasza:
Milyen munka ez?
2016. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölöslegesen aggódsz, hiszen ezen a helyzeten nem tudsz változtatni. Bízz benne inkább, valamint ha meg akart volna csalni, már megtette volna, ha ilyen lehetőségeket rejt a munkája.
2016. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Színésznő a feleséged?

Ez cseppet sem jelenti azt, hogy megcsalna.Ha téged szeret, és minden jó, akkor miért tenné?

2016. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt válna el, mert beszélnél az érzéseidről? Akkor vagy nagyon érzékeny a feleséged vagy te csúsztatsz egy kicsit. A féltékenység kétféle lehet, vannak emberek, akik egyszerűen nem tudnak jól kötődni és csaponganak, tehát adnak okot a féltékenységre, és olyan is van, amikor a másik fél megbízhatóan viselkedik, csak az illetőn eluralkodik a szorongása, féltékenysége.
2016. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg… és nem igazán szeretnék többet mondani a munkájáról 1 mert azt hinnétek ,hogy a napi "kamu" kérdés 2 van bármi lényege? 3 amúgy se szeretném elmondani!

A lényeg ,hogy azt mondja neki semmit nem számítanak a munkában lévő férfiak!

(Csak annyit ,hogy élesben dugni nem kell!😀)

2016. máj. 5. 21:40
 7/15 A kérdező kommentje:
És a nőket csak rosszul érinti a féltékenység vagy van olyan része is ami szimpatikus?
2016. máj. 5. 21:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Élesben dugni nem kell???

Engem megfojtana a párom, de ez nem ide tartozik.

Pont ezért kérdeztem, hogy színésznő-e, hisz az mégiscsak másabb, mintha teszem fel sztriptíztáncosnő, bár ott sem feltétlen van megcsalás, ha egyébként jól működik egy kapcsolat.

2016. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem sztiptíztáncosnő😀
2016. máj. 5. 21:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor színésznő, oké.Még ha erotikus jelenet is van, mondjuk paplan alatt, közöttük lepedő van, nem érnek egymáshoz.Nyugodj meg, ha meg akar csalni, akkor meg fog, de nem így.
2016. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!