Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez a mondat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez a mondat? Reménykedhetek benne?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk párommal, mind a ketten szerelmesek vagyunk, igazából abban állapodtunk meg, hogy még nem jött el a mi időnk, és később próbáljuk újra ha tudunk változni. Viszont barátként találkozunk, haverjainkal is közösen. Erre a mai napon, volt egy olyan elszólása, mikor a haverok mondták poénból, hogy ma csajozni kéne....erre a párom válaszoolt, hogy Ő nem csajozik neki jó egyedül, de szivesen szárnysegédkezik, Ő csak tényleg szárnysegédkezHET,erre igy zavartan mint aki elszólta magát kijavitja magát, mármint bármit csinálhatok amit akarok... Kicsit az esett le, hogy Ő tényleg vár rám. Szerintetek?
2016. máj. 5. 23:58
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor az a kérdés, hogy vajon nem csajozik-e, de nekem meg az a kérdésem, hogy ha nem vagytok együtt, akkor nem mindegy? Ha meg nem mindegy akkor miért nem vagytok együtt? Ezzel csak szar helyzetbe hozzátok magatokat, teljesen értelmetlen.
2016. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak elgyászolja a kapcsolatotokat, mielőtt fejest ugrana egy újba. Szerintem mindkettőtöknek jobb lenne, ha pár hónapig nem is találkoznátok.
2016. máj. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy nem csajozik Mert előbb utóbb úgy is együtt leszünk, és arra alapoz...nem véletlenül hinti el h nem csajozik meg ilyenek, mert ismer nagyon,tudja h nekem Ő nem kellene ha becsajozna. Szóval kicsit átlátok
2016. máj. 6. 00:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bebeszéled magadnak! Ilyen fantáziakapcsolatra nem alapozhatsz!

Ha odamegy hozzád és megmondja kerek-perec, hogy veled akar lenni, akkor reménykedhetsz, de így nem iagzán.

Tisztel téged és becsül, megbántani sem szeretne, ezért mond ilyeneket a jelenlétedben, egyébként meg lehet, hogy csak úgy falja az életet...


Én sem találkoznék vele a helyedben jó darabig. Egy komoly kapcsolat, szerelem után nem alakulhat ki barátság. Ez városi legenda, meg valakinek bejön ez a barátság extrákkal dolog, de ha vége akkor vége.


Persze elszakadni nagyon nehéz egymástól, de van amit el kell fogadni és továbblépni. Fáj, mert fáj, de ez egy szükséges rossz a nagyszerű jobb felé!

Kitartást!

2016. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök felesleges egy ilyen félmondatból bármit levezetni. Nem tudhatod. Ha tudni akarsz valamit, kérdezd meg. Ne kombinálj!
2016. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha biztos vagy benne akkor mi a kérdés?
2016. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy a rózsaszín ködtől, azt látok és hallok amit épp hallani és látni szeretnék.
2016. máj. 6. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
ez sajnos így is van. :( Sajnálom.
2016. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy jöjjetek újra össze, vagy kerüljétek egymást kilométerekre, de ez így szerintem senkinek sem jó (mondjuk én ink az elsőt tanácsolom, de lelketek rajta)

Ez szerintem azért mutat egyfajta elköteleződést a részéről, amit kár lenne figyelmen kívül hagynod

2016. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!