Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasiként majd az interneten lesznek sikereim?

Figyelt kérdés

30 évesen szűz vagyok soha nem volt barátnőm. 15 éves korom óta próbálok ismerkedni de csak visszautasítást kaptam a nőktől, a külsőm miatt. Tényleg amiatt mert ezt sok őszintén be is vallotta.

Méh soha nem próbálkoztam interneten. Haverok azt mondták ott próbáljam meg kép nélkül mert így a jó személyiségemet látják meg. És ha megszeretik a személyiségem akkor meg fogok szépülni a szemükbe.

Tehát Interneten fogom megtalálni párom ha élőben nem sikerült


2016. máj. 6. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Mert ha beléd is esik valaki a szöveged alapján, az első képcsere összerombolja az illúziókat.

Csak úgy szabad ismerkedni neten, hogy mielőbb képet kell cserélni.

2016. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Turcsy?
2016. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ez nem így van szerintem.

Ha egyáltalán nem jössz be neki, ha semmi nem fogja meg a nőt a külsődben, akkor nem fog összejönni veled, hiába értitek meg egymást nagyon jól és szereti meg a személyiségedet.

2016. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

3-asnka igaza van. A való életben még így is egy nagyságrenddel jobbak az esélyeid, mint a neten.

De próbáld ki, hogy felmászol a Tinderre saját képekkel és idegen, jópasi képekkel külön-külön és meglátod, hogy mennyire "nem felszínesek" a nők :)

2016. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csúnya pasiként átveréssel indítani? Ha valaki humoros,stílusos,gusztusosan izmos a teste,intelligens,talál nőt.Gyakorlatilag csak az arcberendezésed az adott,a többi tanulható,változtatható.Fektess bele energiát,időt.
2016. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Megpróbálhatod. Azzal nem hazudsz, hogy nem raksz ki képet.
2016. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Max. a rosszlányok.hu-n.

30 éves szűz... eddig mi a fészkes fenét csináltál??

2016. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
haverjaid vagy hülyék, vagy nem voltak még neten. :) Még a legjobb szövegű pasiknak (Nekem :P) is van millió vetélytársam. :D Én inkább lottóznék, és ismerkednék élőben a helyedben. :) Nekem is azt kellene, nem neten, élőben sokkal egyszerűbb, hidd el. De kép nélkül meg még annyira se állnak veled szóba, mint akármilyen rusnya pofával, ez megint biztos. :)
2016. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neten ha nem nézel ki jól, esélyed sincs. Konkrétan. Ha jól nézel ki, akkor jöhet a "nekem nem tetszik a szeme, szerintem rosszul áll a képen a haja, nem kell", így ha jól nézel ki, férfiként, lesz pár csajnál lehetőséged, de így is csekély hányadnál.

Kép nélkül meg se próbáld.


Élőben próbálkozz. Ha van pénzed meg időd, öltözködj jól, alkatodhoz előnyösen. Ha van rajtad felesleg, attól szabadulj meg -> sport. És aztán vesd be magad, hátha. Ja, meg közben szerezz olyan társaságot, akikkel el tudsz járni, keress olyan helyeket, ahova el lehet. ;)

2016. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal hogy amit a facebookon látsz képet,az nem a valóság..nem tudom hogy a pasik miért ilyen ostobák,talán az isten nem áldotta meg őket agyal ..
2016. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!