Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a részemről, ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a részemről, ha emiatt mérges vagyok rá?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal nem élünk együtt(én vagyok a lány),viszont már 4 éve együtt vagyunk.Nem találkozunk túl gyakran,de annyira ritkán sem,nem egy helyen élünk.


Nem szeretném lerágni a fejét emiatt,de most már kezd zavarni,hogy a barátaival egyre sűrűbben eljár bulizni,vagy csak egyszerűen szórakozni.


Rendben van ez,én is elmegyek néha! a barátnőimmel külön,de nem viszem túlzásba,jobban szeretném,ha közösen mennénk. Viszont vele együtt ha el akarnok menni,akkor persze soha nincs rá megfelelő alkalom,mindig közbejön valami.


Amikor meg múltkor is veszekedtem vele emiatt,még én voltam a sárkány,pedig ez nekem rosszul esik és fáj,mintha velem nem szeretne menni sehová.


Mit mondjak neki? Ma is elmegy természetesen,de már észrevette a telefonban a hangomon,hogy nem vagyok valami boldog emiatt.



2016. máj. 7. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem jogos.

Hiába vagytok négy éve együtt, ez nem kapcsolat, hanem nudli.

Dugópajtik lehettek egymásnak, nem párjelöltek.


Szerintem gondold át, hogy akarsz-e még x évet így eltölteni bármiféle haladás nélkül, mert nagyon úgy tűnik, hogy csak az idődet vesztegeted.

2016. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyu, az, hogy néha összejártok dugni, meg romantikázni, elmentek erre-arra NEM kapcsolat.

Biztosan jó vagy az ágyban, hogy veled van, de semmi komolyat nem tervez, különben már RÉG együtt élnétek.

2016. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 90-ben született F.. ***** válasza:
time to move on bra'
2016. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Annyira rég nem élhetnénk együtt,nem akartam írni a koromat,de 20 éves vagyok,1 éve még suliba jártam.

Szoktunk több időt egymásnál tölteni,de ő dolgozik is,legtöbbször ezért én vagyok nála.

Ez abszolút nem szexkapcsolat,talán pár lényeges dolog hiányában következtettetek arra.

Csak egyszerűen szarul esik,hogy engem kihagy a buliból,régen többször mentünk együtt,most már nem igazán.

2016. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Velem is ugyanez van,csak kicsit másabb a sztori,ez lemaradt.

Szerintem ez így nem helyes,én emiatt többször kiakadtam,kicsit javult a dolog,de rosszul esett.

2016. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 90-ben született F.. ***** válasza:

20 évesen nem élsz komoly párkapcsolatban. Gondolhatod annak, de nem az felnőtt szemmel. Ez pedig a felnőtt párkapcsolatok témakör.


Egy komoly kapcsolat onnan kezdődik, hogy a 2 fél együtt él. Természetesen vannak kívételek (pl egyik ismerősöm házasság előtt nem akar összeköltözni a barátjával (fura ez is)...jövő nyáron lesz az esküvőjük), de ez az igazság.


Amíg egy férfi és egy nő nem él együtt, addig elvannak. Addig rendkívül könnyen ki lehet lépni a kapcsolatból. Nincs tényleges elköteleződöttség.


ui: Attól hogy valakik együtt élnek, nem lesz automatikusan komoly a kapcsolat.

2016. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 7. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden jogos lehet, ami az egyik félt zavarja a kapcsolatban, hiszek ezek az érzései, másképpen éli meg, mint a másik fél. Egy kapcsolat része az, hogy levetkőzzük az önzőségünket és képesek legyünk kompromisszumokra. Mindig az a legtanácsosabb, ha leültök megbeszélni, viszont ha nem változik és továbbra is ennyire zavar, akkor nincs értelme olyan kapcsolatban lenni, ami konstans rossz érzéseket vált ki belőled. Főleg ha nem haladtok semerre.
2016. máj. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Amikor meg múltkor is veszekedtem vele emiatt..."


Miért kellett veszekedni? Miért nem ülsz le vele megbeszélni mint két civilizált ember? Persze hogy te vagy a sárkány ha rögtön hisztivel kezded.

2016. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért,mert ő is éppen ugyan így viselkedik,ha én mentem valahová..de úgy éreztem nekem is kijárt a szórakozás.

Viszont ő is veszekedett velem,amikor én szerettem volna menni,mert félt,meg mert féltékeny.


Nem hisztizek,de ő is ezt csinálja.Beszélni is próbáltam vele,hogy én jobban érzem magam,amikor vele mehetek el valahová,hiszen szeretjük egymást.

2016. máj. 8. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!