Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam ezt el? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam ezt el? Érdemes elfogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az alábbi történethez, mi lenne a helyes hozzáállás?

Nem régiben megismerkedtem egy 21 éves lánnyal, 2 fiúval volt, ebből az egyik 14 éves korára tehető(kicsit korainak tartom), vele is vesztette el. Utána jött egy roma srác akivel kb 6 évet voltak együtt ebből, 2 évig együtt is éltek. A 6 év alatt becsúszott egy kislány is aki elhalálozott.

Én 1 évvel fiatalabb vagyok, 1 barátnőm volt az is 18-19 évesen, vele még 1 évig sem voltam együtt, és azért ezek zavarnak engem. Hülye a gondolkozás módom, én hibám h foglalkozom ezzel? Tapasztaltabbak segítenétek, h tudnék helyesen a dologhoz állni?

Köszönöm a segítségeteket!


2016. máj. 8. 08:51
 1/2 icu75 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Igaz a párod korábban kezdte az "életet" ebből adódóan van "múltja". Igazából nem derült ki számomra mi zavar téged? Az ő múltja,vagy hogy neked még nincs? Mindenki belefut abba hogy rosszul választ,(még te is belefuthatsz)csinálhat olyat amire nem lesz büszke később,de ez nem kéne hogy zavarjon. Egy kapcsolatot bizalommal és őszintén kell kezdeni(és persze folytatni is) nem szabad játszmázni,sokat kell beszélgetni a néha nehéz dolgokról(érzésekről,múltról) is. A társadat el kell fogadnod úgy ahogy van, a múltja az övé a jelen pedig közös. Ne akard megváltoztatni sem mert akkor márnem az az ember lesz akibe beleszerettél.
2016. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves icu75!

Köszönöm szépen, az átfogó válaszod, elnézést kérek, hogy nem voltam pontos. Inkább az Ő múltja zavar, hogy "ennyi mindent" átélt, és ez az amit nem tudom, hogy fogadjam el. Hisz kislánya is volt már, és az ilyen dolgokba sokkal "jártasabb". Egyre jobban arra jövök rá, hogy nem tudom elfogadni az előttem történt eseményeket. Persze más is közre játszik, pl: az exe még zaklatja, a külön költözésük is nem rég történt meg, addig egy ágyba is aludtak (más h nem volt megoldható), ezek olyan dolgok amiket úgy érzem nem tudok feldolgozni.

2016. máj. 8. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!