Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam át a virágot?

Figyelt kérdés
A baratnom nagyon haragszik ram mar egy jo ideje, de nem ez a lenyeg. Tobbszor megleptem mar viraggal plussel es csokival. De mindig mondta, hogy nem igy kellene atadni. Megis mit mondjak? Hogyan csinaljam?

2016. máj. 8. 09:18
 1/6 anonim válasza:
Hogyan szoktad átadni?
2016. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ajándékozz. Ülj le vele és beszéld meg mit érez, értsd meg miért érez úgy, hallgasd végig, fogadd el, kérdezz, és szívből mondd el, hogy sajnálod. Kérd meg, hogy mindent mondjon el, milyen érzés volt amikor ezt meg ezt csináltad. Amíg nem mondja, hogy örül hogy megbeszéltétek, vagy hogy megérted, hogy most sokkal jobb (vagy hasonló), addig nem végeztél.
2016. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem így kell átadni?? Miért eddig hozzávágtad, vagy mi? Ne sértődj meg, de a barátnőd lehet, hogy egy kicsit sznob...

Az exemmmel, meg két barátunkkal boroztunk. (Nem ma volt)

500 forintos ""Egri Bikavér"" Én meg szépen töltöttem mindenkinek, erre rám szólt, hogy nem illik ennyit tölteni... Az 500 forintos borból, egy 15 kerületi panel 10. emeletén. "Ja, te vagy az?" A következő kört vizespohárba töltöttem. :D

Szerintem is ülj le és beszélgess el vele, próbáljátok rendezni normálisan. Ha ez a legnagyobb baja, hogy hogyan adod át a virágot (aminek örülni kellene, valaki az életben nem vesz virágot a nőjének) akkor ott bajok vannak.

2016. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nem ez a legfőbb baja, rengeteg más baja van velem. A virág mellékes.
2016. máj. 8. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy újból jóba a barátnőddel, addig ne adj neki virágot, sőt,ha ennyi baja van veled, miért nem hagyod ott??
2016. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb kezeddel fityiszt alakítva, a hüvelyk-, és mutatóujjad közé a virágot betűzve.
2016. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!