Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy törődjek abba bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek abba bele, hogy úgyis meg fog más nőket nézni?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen elfogadni, hogy a barátom úgyis meg fogja nézni facebookon és egyéb helyeken a csücsörítős, mellkirakós nőket annak ellenére, hogy tudom, hogy engem szeret. Tudom, hogy nem vakságot fogadtunk és nem is akarom korlátozni, mert azt nem lehet, de nagyon fáj, hogy megnézegeti a képüket. Hogy tudnám ezt elfogadni magamban?

Mindig ezen agyalok, mikor látom, hogy nézte és hogy én nem vagyok elég szép neki :(


2016. máj. 8. 11:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

te talán nem nézel meg más pasikat?


Neked szabad, neki nem?

2016. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam, mert nem érdekelnek.

És nem azt írtam, hogy neki nem szabad, ha elolvasod rendesen a kifejtést, hanem hogy hogyan tudnám elfogadni.

2016. máj. 8. 11:06
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi, minden pasi ilyen, nekik az álomnő se lenne elég...
2016. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgyis megnézi, de annyira fáj a tudat
2016. máj. 8. 11:09
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
Nőj fel, és fogadd el, hogy ez teljesen természetes. Abba, hogy nézünk valakit abban még nincs semmi rossz.
2016. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5.:igen, pont ez a kérdésem, hogy HOGYAN...
2016. máj. 8. 11:16
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Tegyél ki te is egy szeméremdomb villantós képet valami jó pasiról, lehetőleg úgy hogy az ágyadból ráláss, aztán mondd a pasidnak hogy te is csak nézed.
2016. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Sehogyan :)

Ez egy természetes emberi tulajdonság, ha szeret téged és bíztok egymásban akkor ezzel ne foglalkozz.

2016. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8.:nem tudok ezzel nem foglalkozni, mert fáj és nem érzem elég jónak magam emiatt
2016. máj. 8. 11:19
 10/28 A kérdező kommentje:
7.: sajnos vagy nem sajnos én nem ilyen vagyok és nem igazán szoktam nézegetni
2016. máj. 8. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!