Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve járok egy férfival, de elég sok elvárásai vannak velem szemben. Pl. hogy menjek el dolgozni, most egyenlőre nem terveztem, inkább még tanulnék és élvezném a nyarat. De közben meg nem várom el, hogy eltartson, akkor miért akar mindenbe beleszólni. Hogy kellene élnem, miként kellene csinálnom, házimunkától kezdve, nyaralásig, pénzbeosztást stb. Én semmibe nem szolok bele, amit ő csinál, mert szerintem olyannak kell elfogadnom amilyen.. én nem akarom megváltoztatni, de ő minden téren. Azt gondoltam otthagyom, de egyébként meg szeretem és jól kijövünk, tehát ha elmegyünk valamerre jól érezzük együtt magunkat.

2016. máj. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ezt neked kell tudnod. De ha így folytatódik, nem sokáig lesztek együtt. Önző egy alak lehet.
2016. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én a pároddal értek egyet. Nem dolgozol, tanulni nyáron nyilván nem fogsz, házimunkát nem csinálsz, pénzedet nem osztod be. Ez nekem azt mutatja, hogy a kötelességtudatod nulla. A párod próbál kicsit a jó irányba mozdítani, ezek szerint sikertelenül.
2016. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy a kérdező hány éves, milyen munkát tudna vállalni a tanulmányai mellett, mennyire támogatják otthonról stb.

Nekem ez inkább féltékenység szagú, valószínűleg a kérdező párja nem engedhette meg magának, hogy addig tanuljon, esetleg maga is kritikus szülőkkel rendelkezett.

Nem várhatjuk el a párunktól, hogy ott tartson az életben, ahol mi akarjuk, mert mindenki a saját tempójában halad. Ha ő nem tud azzal kibékülni, ahogy te haladsz, vagy belekényszerít akaratod ellenére egy szituba, vagy te nem hagyod, hogy kényszerítsen, és elválnak útjaitok.

Én a helyedben megmondanám a párodnak, hogy ne atyáskodjon feletted, mindent a saját tempódban csinálsz, és hogy nem élheti helyetted az életet.

2016. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őt nagyon leköti a pénzkereset, most hétvégén is vállalt munkát.. különben ő 30 én 26.
2016. máj. 8. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
18 évesen tanulok és dolgozok egyszerre. Te 26évesen egyiket sem. Egy csoda vagy.
2016. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26 évesen nem dolgozol????? Ki tart el Anyuci?
2023. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!