Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exszel barátság hogyan kezeljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel barátság hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Nem vagyok az a féltékeny típus, de ettől mégis vérszemet tudnék kapni. Párom baráti kapcsolatban van az exszével, ráadásul én is jóba vagyok a lánnyal. Elmondása szerint nem érezte vele jól magát mikor együtt voltak. A lány neki önti ki a szívét, párom meg minden áron mindenre megoldást akar találni neki. Mikor együtt találkozunk vele illegeti magát álandóan, nehéz nem észrevenni. Mondtam páromnak mi zavar, meséltem neki pár dolgot miket művelt pl: beszéltük hogy elmegyünk egyet bulizni, mondtam neki hogy majd délután beszélek vele mert most dolgozik. A lány előkapta a telefonját és egyből felhívta. Próbálom úgy felfogni, hogy akit lehet vinni azért nem kár. Félre értés ne essék. Bízom páromban, csak a lányban nem.
2016. máj. 8. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez fura. Baratsagbol lehet szerelem, de szerelemből baratsag sohasem! Èn nem hagynàm szó nelkül, összejöttek, szakítottak, mi közük egymashoz? Megkérdezhetem mióta vagytok együtt ès ők mikor szakítottak ?
2016. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ők 2 éve.. mi 2 hónapja vagyunk együtt

sosem kérdeztem mi volt még elöttem meg a szakításuk után...szerintem magamtól rájöttem. a 2 hónap alatt egyszer sem veszekedtünk, vitáztunk, de még a hangunkat sem emeltük fel egymásra.

a kis apró dolgok állnak össze.. a lányt mikor elhagyta a barátja maga alatt volt, erre párom közös programot akart 3asban.. most nem jött össze a lánynak a szülinapi bulija mert sokan lemondták. kinek panaszkodott? A páromnak. Erre ő persze hogy segíteni akart meg erőltette. 3 napja veszekszünk ezen mert már nem bírom hogy álandóan ő a téma. Nem rég óta vagyunk együtt ez tény. de az ilyet minél elöbb annál jobb. Most felhozta egyik gyerekkori ismerősömet, hogy ő biztos odáig van értem meg ilyenek. legjobb védekezés a támadás. tudni kell hogy én sosem voltam az a barátnőzős tipus. azért hogy hátbaszúrjanak, szemembe ezt hátam mögött meg azt, ez sosem hiányzott. akkor ne legyenek barátaim??

2016. máj. 8. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek,nem ėrtem azokat az embereket akik az exekkel barátok maradnak!Ėn ha szakitottam valakivel,max a köszönės maradt meg!Fėrjemmel mikor megismerkedtünk,ėpp egy hosszú kapcsolaton voltam túl,volt 2kutyánk!Ideiglenesen az egyik az exemnėl maradz mig az uj háznál elkėszült a kerittės!Mesėltem (a már fėrjemnek akkor mėg csak ismerkedős kapcsolatomnak) hogy megyek az exemhez mert a kityám nagyon hiányzik!Nem ėrtette hogy miėrt tartottam a kapcsolatot!Aztán megnyugtattam hogy amint nálam a kutyus,soha többet nem keresem!Igy is volt!Ezzel csak azt akartam szemlėltetni hogy mindketten az exek kizárása mellett állunk!Nem hogy napi kapcsolatban legyünk!Az csak bonyodalmat okoz!
2016. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem ezeket az exes kapcsolatokat. Minek? Köszönés és ennyi. Pont ezért, mert az egyik fél mindig próbálkozik! Akivel szakítottak, az mindig sértve lesz. Vagy kiborul és magától eltűnik (jobb eset) vagy csak azért is szemét.

Szerintem meg kéne próbálni a csajt leépíteni, ergo nem kell vele programot csinálni. Kihasználja hogy a férfiak ha kiöntik nekik a lelküket a nők megoldást akarnak találni, de mindenre, ösztönösen. Én tuti nem tudnék az ex társaságában meglenni (ők szexeltek, egyszer ők voltak olyan helyzetben, ezt kell a párodnak megérteni, ha kell tükröt mutatni hogy ő mit reagálna?).

2016. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!