Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arrol ha az apuka néha kimegy bulizni a haverokkal hajnalig es sokat iszik?

Figyelt kérdés
Általánosságban is kérdezem es azert is mert nalunk ez néha elofordult .pl reggel 7:30kor hívtam hogy hol van mar. Vegulis nalunk elfajultak a dolgok es sms-t talaltam csajtol a telefonjaban...nem derült ki belole konkret megcsalás. Aztán egy hajnalban mikor hazajött cedre szaguan arra lettem figyelmes hogy a gyerek domperebe pisil. Állított hogy az bili. Szoval nem volt maganal. Kiburitotta az összeset ,elvette a telefonom es kikapcolta hogy ne tudjam hivni az anyját. Közben rángatott es behúztam neki egyet. Ravagott az agyra engem pedig epp terhes vagyok. Lyukat ütött a falba. Fel akarta magát akasztani de nem sikerult. Utana azt mondta hogy alva jar mert nem merte mondani de ez a pisi dolog mar volt vele es neki áll feljebb. Elment itthonrol es haza se akar jonni.a szulei szerint is én vagyok a hibas. Szoval a kérdésem ugy általánosságban is kérdezem es arrol is hogy Szerintetek most tenyleg én vagyok a hibas???? El akarok valni amugy mert ez sok volt kicsit...azt mondja jar pszichiáterhez aki szerint nem baj ha kijár ilyen formában es nem hibas semmiben...

2016. máj. 8. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd ott minél hamarabb! Szerinted változik majd a helyzet?

Ezt lássa a gyerek? Menekülj, ez egy elmebeteg.

Ne lepődj meg, hogy őt védik a szülei, de neked nem a szüleivel kell foglalkoznod, hanem a születendő gyermekeddel.

Neki áll feljebb? Komolyan? Ha megakarja magát ölni, akkor hajrá, tegye meg, gondolom felnőtt ember, Te pedig nem vagy az anyukája.

Élje ezt az életformát, de egyedül, ne rángasson bele benneteket.

Semmiképp nem maradnék egy ilyen emberrel. Veled kellene törődnie, de ő magával törődik.

2016. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Az,hogy néha bulizik és megiszik párat a haverjaival,az oké!!

Ez,amit leírtál már qrva meredek,még terhesség nélkül is!

Anyám borogass,hogy még ezzel az emberrel akarsz együtt élni!

2016. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azonnal szakíts már csak a gyerekek érdekében is. Minél messzebbre költöznék a helyedben. Én csak azt nem értem 2 gyerekkel korábban hogy nem derült ki hogy teljesen idióta?
2016. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szép családi idill...És így várjátok a 2. gyereket? Rossz volt olvasni is.

20 éves házasok vagyunk, de ilyen és ehhez hasonlók soha nem történtek.

2016. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gusztustalan. Be sem engednék egy ilyen állatot a lakásba. Aki szerint ez belefér, az nem normális!!!!
2016. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa ember. Okos.eszes. Dolgos. A munkahelyen elismert. Nagyon jo képmutató. Nagyon jol manipulál embereket. Köztük engem is. A csillagos eget lebeszeli az egros es Mindenre van magyarázata is. Ezert csak két gyerek utan jövök ra milyen ember...meg hat naiv voltam
2016. máj. 8. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
éljen ne legyen öngyilkos,de hagyd ott és cselekedj vagy beszéljetek tisztázátok.
2016. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Intelligens, jó manipulátor, aztán ha iszik, előjön egy agresszív, önmagára és a környezetére is veszélyes állat...fuss. Messzire. Ez nem túl jó kombó, tönkreteheti az életedet.
2016. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam el amit írtál, de ezt gondolom: nem lenne ezzel baj, ha a ő is megteheti, hogy ő is elmegy a barátnőivel/barátaival bulizni esetenként. Az ivás alatt szerintem ebben az esetben azt lehet érteni, hogy iszik 1-2 pohár pezsgőt, koccint a barátokkal, ilyesmi. Részegnek lenni ilyenkor viszont nem elfogadható szerintem.
2016. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*nő
2016. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!