Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ok miatt mondja egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ok miatt mondja egy nő a férjének és fordítva, hogy nincs kedve szeretkezni vele?

Figyelt kérdés

Milyen komoly dolog kell ahhoz, hogy képes legyen befordulni a fal felé vagy tettetni, hogy már alszik? Esetleg, hogy fáj a feje vagy pont megvan neki, stb.

Most nem arra gondolok, amikor valóban hulla fáradt valaki, hanem a kamura!


2016. máj. 8. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

Talán valami baja van és arra várja, hogy a kedves férj/feleség megkérdezze???

2016. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert valamiért durcás, vagy valamivel megsértetted.
2016. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hihetetlen, hogy valakinek nincs kedve szeretkezni?
2016. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 3!

Pont ezért nem értem én sem...

Kedves 1-2!

Ha nem történt semmi baj,akkor nem lehet inkább,hogy már nem szereti az egyik a másikat? Bár férfiak esetében megy a lila köd nélkül is, nőknek kell jobban a "szerelemtudat".

2016. máj. 8. 23:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha valamiért kihűlt a kapcsolat, annak oka van. Ha nincs kommunikáció még az apró dolgokról sem, amik zavaró tényezők, akkor eddig fajul a dolog. Tehát ott a háttérben van valami. Beszélgetni nem szoktatok? Nem bántottad meg valamivel?

2016. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs meg a tűz
2016. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jesszus!

Én nő vagyok és szerintem teljesen jók vagyunk a férjemmel. Viszont van egy ezek szerint kirakatos kapcsolatban élő baráti házaspár ismerősünk, ahol a nő állítólag folyton lepattintja a férjét. A páromnak mesélte a férj.Érdekes, mert a nő még sosem panaszkodott a férjére, olyan, mintha totálisan egymásnak lennének teremtve. Még veszekedni se veszekedtek. Nálunk azért akadnak indulatok, de estére mindig negbékélünk. Sajnáljuk őket, mert aranyosak és én nem értem, hogy mi miatt viselkedhet így egy nő.

15 év után egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kamuztam apának, pusztán bosszúból, de hamar rájöttem, hogy jómagam is sz@rul járok...

2016. máj. 9. 00:09
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Értelek. De a lényegi mondanivalóm, ugyan az. Nincs őszinte, bizalmas kommunikáció a kapcsolatban a felmerülő problémákról, amik mondjuk halmozódnak, gyűlnek. El vannak fojtva. Így ne is csodálkozzon senki ha a nő nem akar szeretkezni, mert nincs kedve.
2016. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor mi a kérdés pontosan? Hogy ha valakinek nincs kedve a szexhez, az miért kamuzik, hogy a feje fáj, vagy fáradt? Egyszerű. Mert ha azt mondja, hogy nincs kedve, akkor elkezdődik a nyektetés, hogy naaaa, de mégis... Fejfájással, meg fáradtsággal nem lehet mit kezdeni.

De ha valóban azt kérdezed, hogy milyen okból nincs valakinek kedve a szexhez, az még egyszerűbb. Mert nem kívánja. Ott, akkor, azzal a partnerrel nincs kedve szeretkezni. Oka számtalan lehet.


Éltem hosszú házasságban, bizony nekem sem volt kedvem minden nap, vagy annyiszor, ahányszor a páromnak. Igaz, sose hivatkoztam fejfájásra.

2016. máj. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sokszor ennél is egyszerűbb a képlet.

Tényleg fáradt, fáj a feje és nincs kedve magyarázkodni, meg mentegetőzni. Egyszerűen a fal felé fordul, és úgy tesz mintha aludna.

Ez főleg akkor kényelmes megoldás, ha egy visszautasítást a kedves férje is úgy fogad, mint egy hisztis kisgyerek, és besértődik, ha a felesége nem áll a rendelkezésére igény szerint. Én ugyanis ilyen párt ismerek: a pasi füttyent, és a feleségének kötelessége ugrani. Ha időnként a feleség közli, hogy bocs, de ma nincs kedvem, akkor kitör a hiszti: látványosan durcázik, napokig be van sértődve, egy jó szava sincs a másikhoz. Ilyenkor a felesége mégis belemegy a kényszerű szexbe.


A csaj azt mondja, már egyre ritkábban van kedve hozzá, amit nem is csodálok, ha ennyire nem érdekes, hogy neki jó lesz-e. És ő is azt mondja, hogy egyszerűbb úgy tenni, mintha aludna.


Kirakatházasságok pedig vannak, nem is kevés.

Attól, hogy kifelé azt mutatják, hogy minden csodás, még nem tudhatod mi zajlik a négy fal közt, vagy a hálószobában.

2016. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!