Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2évig a párom meg volt haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2évig a párom meg volt haverok és buli nélkül, most így nyár előtt kitalálta hogy neki kell a szabadság és menni akar szórakozni. Miért?

Figyelt kérdés
ha eddig meg volt 2évig és nem hiányzott neki, akkor most miért? én szakítottam vele, és nem a bulik miatt, hanem mert ennyire értéktelen lettem, hogy ő hétvégéken inkább a barátaival lenne helyettem.. akkor menjen 21l
2016. máj. 9. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Jobban is tetted, hogy szakitottal. Megmentettel egy embert magadtól, aki akár normalis is lehet.
2016. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Eddig tartott. Jól tetted, hogy szakítottál.
2016. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ha az normális hogy hirtelen a semmmiből ő bulizna meg szórakozna .. mert nem ilyen volt a kapcsolatunk az elején ő is és én is mondtuk hogy ne bulizzunk külön, alig jártunk valahova , és most a nyár közeledtével hajt a vére vagy kiszeretett belőlem nemtudom , akkor miért én vagyok a szemét?
2016. máj. 9. 09:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy szerencsétlen vágyott arra, hogy külön menjen bulizni. Egy ilyen fojtó kapcsolatnak jobb is, hogy vége, legalábbis a srac szemszögéből nézve.

7 éve vagyunk házasok a férjemmel, időnként ő is és én is elmegyünk külön szórakozni. Különben megfulladnánk, hidd el, hogy kell az embernek a szabadság, kell, hogy találkozzon a barátaival.

2016. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én bármikor engedtem hogy a haverokkal legyen, de nem érted mi az amit én ki akarok hozni... az hogy 2évig nem vágyott a szabadságra? valami gyanus nekem hogy csak úgy a semmiből kitalálja hogy kell neki a szabadság és a bulik éjszakázások..
2016. máj. 9. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen el akart menni bulizni nélküled. Mert önálló személyiség, és akar dolgokat nélküled is csinálni, mert eddig a lehetséges hiszti miatt (amit most meg is kapott szakítás személyében, meg abban, hogy "hüpp, tudom hogy kiszerettél belőlem, te bunkó!", meg társai miatt inkább nem ment sehová. Eddig bírta, ezért szeretett volna "szabadságot", hogy ne nyomd, hogy "együtt bulizni, csak együtt" és satöbbi.
2016. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek változnak. Eddig nem volt rá igénye vagy csak nem akarta mondani de már van és te ahelyett h elengedted volna kikapcsolódni szakítottál. Hát gratulálok. Ennyit ért neked a kapcsolat? Szerencsétlen srác csak elmondta amit szeretne...
2016. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
te honnan az istenből veszed hogy eddig hiszti volt ? kajak kitalálod a fejedbe , hogy mi hogy zajlott le holott köze sincs hozzá úristen..
2016. máj. 9. 11:22
 9/15 A kérdező kommentje:
hát .. hajt a vére ismerem a baráti körét , csajok csajok hátán és nemkell a szent duma h bízz benne
2016. máj. 9. 11:23
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Nézd, ha valaki meg akarja csalni a párját, ahhoz nem kell elmenni szórakozni, meg lehet azt oldani másképp, kevésbé feltűnő időpontokban. Szerintem csak egyszerűen besokallt. Lehet, hogy ment volna ő már hamarabb is, csak nem merte mondani, vagy célzott rá, de nem ért célba vele.
2016. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!