Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy szerintem börgyógyaszhoz kellene menni-e?

Figyelt kérdés
Ferfiak velemenye kifejezetten erdekelne, hogy nem sertene-e meg az egotokat, ha a baratnotok azt mondana hogy erdemes lenne elmenni borgyogyaszhoz? Nem tudom hogy mondjam meg a baratomnak, de a hata nagyon pattanasos, es szerintem meg kene neznie orvosnak. Miota egyutt vagyunk sose jott szoba ez a tema, nem mertem felhozni.

#Börgyógyàsz
2016. máj. 9. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyit sem tudsz neki elmondani, akkor te nem is vagy a barátnője!
2016. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
94%
Én tudom magamról, hogy el kéne mennem, de sosem vettem rá magam, pedig nekem is elég problémás a bőröm. Szóval én személy szerint nem sértődnék meg.
2016. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg tényleg elég ciki lenne ilyet közölni a másikkal. Én már voltam ilyen cipőben, hogy a barátom nagyon pattanásos volt, de nem akartam megbántani őt azzal, hogy elküldöm orvoshoz. A WC-zés, nemiszervi problémák, és a pattanások mindig ciki témák.


Szerintem kérd meg a legmegbízhatóbb, és legbátrabb ismerősödet, hogy óvatosan szóljon rá ő, mintha te nem is tudnál róla. Vagy próbáld meg viccesen rávezetni. Pl elkezded simogatni a hátát, és kérdezd meg: "Juj szegénykém mennyi seb van a hátadon. :( Nem fáj? Nem kéne megnézetni?"


A pattanás szót ne igazán használd, mert az ciki. Használd helyette a "seb", vagy a "kiütés" szót. Nyilván ne úgy közöld vele, hogy: Hé te! Tiszta ragya a hátad, húzzá' mán egy bőrgyógyászhoz.


:) De mindenképp próbáld meg rávezetni, hiszen látszik, hogy zavar téged. Remélem segítettem :)

2016. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!! :)

Kiveve az elsonek.

2016. máj. 9. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Van akinek annyira súlyos, hogy csak nagyon erős krémektől múlik el. Ezt inkább gondoskodó aggódásként kellene tudtára adnod, hogy véletlenül se értse félre.

Szerintem nem lesz gond.

2016. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Páromnak nagyon pattanásos az arca, háta, mellkasa. Mi simán tudunk erről beszélni, sosem volt köztünk ez probléma. Javasoltam, hogy menjen el bőrgyógyászhoz, szoktunk beszélni a krémekről, amiket kipróbál, illetve mindig mondja, ha elmegy kozmetikushoz tisztításra. Sosem sértődött meg az ilyen témákon, tudja, hogy ettől függetlenül én őt nagyon szeretem, és engem egyáltalán nem zavar, ha vannak pattanásai.

21N, ő 21F

2016. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

amikor a barátod otthon fog döglődni hasi fájdalommal, akkor se fogod neki elmondani, hogy menjél már orvoshoz mert több mint való nagy a probléma!


Szádat nem csak szopásra lehet használni, hanem beszélgetésre is.

2016. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha hasfájástól fog döglődni, akkor valószínűleg magától is elmegy majd az orvoshoz. A hátán a pattanások nem olyan zavaróak (legalábbis saját maga számára), mint egy gyomorgörcs, vagy ilyesmi.
2016. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem sértené az egomat. Hát ki ügyeljen rám, ha nem a kedvesem?
2016. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt, hogy ez gondot jelent? Még ennyire sem tudtok őszinték lenni egymással, milyen kapcsolat ez?
2016. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!