Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyok eggyütt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Contador95 kérdése:

Fél éve vagyok eggyütt a barátnőmmel. Ballagáson voltam, utána vendégségben. Sokszor keresett telón nem hallottam mert a zakómban volt. Hajnali félkettőre értem haza küldtem egy sms-est. Azóta tojik rám, és nem szól hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 16:47
1 2
 1/12 90-ben született F.. ***** válasza:
82%
talán menj el hozzá?
2016. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Baromi jó fej csaj lehet, ha ezen képes behisztizni.. Tudta, hogy programod van, nem? Alapból nem értem, miért kell ilyenkor is a másikat hívogatni, nőként mondom.


Ha ilyen helyzetben lennék, írnék neki egy üzenetet, részletezve, mi történt. Akár bocsánatot is kérhetsz a békesség kedvéért (bár szerintem nem hibáztál), de ha ezek után is nyomja a durcát, hagynám a francba, nem lennék együtt egy ilyen hisztérikával.

2016. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem mondom, hogy jogosan hisztizik, de nem tudom elhinni, hogy nem tudtál volna egyszer sem 5 percre félrevonulni, és felhívni vagy írni neki, hogy mi van vele, hogy van, él-e még.


Ha programja van a páromnak, többnyire én is békén hagyom, csak akkor keresem ha van valami, de azért fel szokott hívni, főleg ha olyan programról van szó, ami ilyen egész napos, elhúzódós dolog, hogy legalább egy kicsit tudjunk beszélni.

Szerintem ennek egy kapcsolatban természetesnek kéne lennie, hogy nem csak akkor foglalkozunk a párunkkal, amikor jajj tengernyi időnk van, hanem amikor elfoglaltak vagyunk, akkor is azért próbáljuk úgy alakítani a dolgokat, hogy legalább egy 2-5 perces telefonhívást le tudjunk vele bonyolítani.

2016. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Én se szólnék hozzád.

2 szabad perced bárhol lehetett volna akár hogy messengeren írj neki ingyen, hogy épp hol vagy, vagy egy szeretlek vagy egy szívecske vagy akármi.

Menj el hozzá egy szál virággal és beszéljetek meg hogy ilyenkor milyen módon tartjátok a kapcsolatot a jövőben.

2016. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Mások vagyunk utolsó, nekem például az a természetes, hogy nem lógunk egymás s-ggében, nem hívogatjuk egymást, ha programunk van, pláne nem 2-5 perces értelmetlen telefonálgatások miatt. Azt meg pláne nem várnám el senkitől, hogy a telefonját lesse vendégségben.. A sokszori hívogatás pedig no comment, szerintem normális ember egyszer telefonál, majd megvárja, amíg visszahívják, ha fontos és sürgős, akkor üzenetet is hagy. Azt legalább megtudtad, mi volt olyan marha fontos?
2016. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azóta,nem lehet beszélni vele,szarik rám,és nem mondja el.
2016. máj. 9. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha nem mondja el, akkor nem volt sem sürgős, sem fontos, szóval nincs is miért hisztiznie. :)
2016. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Vendégségben, vagy amíg oda mentetek autóval/busszal, egy percen nem volt, hogy írj neki. Én is meg lennék sértődve ezután.

21/L

2016. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Semmit se tegyél. Pukkadjon meg, oszt menjen a francba.

Vagy inkább keress egy normális nőt, az még jobb.


A telefon nem póráz.

2016. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezek után ki fog dobni?
2016. máj. 10. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!