Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek dühös ezért, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek dühös ezért, vagy ne korlátozzam?

Figyelt kérdés

A párom, amióta velem van, ritkán jár el a barátaival. Nem azért, mert én nem engedem, hanem ő mondja mindig, hogy nincs kedve, inkább velem van, ilyesmi.

Na de amikor nagyritkán /úgy 3 havonta 1x/ mégis elmegy velük iszogatni, egyszerűen vállalhatatlan lesz, nem is azzal van baj, hogy iszik, mert engedje csak ki a gőzt a barátaival, csak akkor ne ígérje meg, hogy legkésőbb fél 1-re hazaér hajnalban, majd reggel 6-kor tántorog be az ajtón büdösen, sárosan (valószínűleg út közben beleesett egy árokba és bealudt)... én elaludtam éjfél után, de hajnal 4kor felébredtem, látom még nincs itthon... hát gondolhatjátok, hogy megijedtem, mert se egy üzenetet nem írt, hogy késik, se semmi, és amikor hívni akartam, nem vette fel, pedig nem egyszer hívtam.


a legutóbbi ilyen húzása tegnapelőtt volt, tegnap volt anyukám születésnapja, ilyenkor összegyűlik az egész család ünnepelni, előző este meg pasis iszogatás volt, és a barátom magától mondta, hogy siet haza, mert tudja, hogy másnap jelenés van.

na hát annyira sietett hogy fél 7kor ért haza amikor 10-kor már indulnunk kellett volna, hogy odaérjünk, de olyan részeg volt hogy feleslegesnek éreztem felkelteni, úgyhogy délig aludt, amikor már ott kellett volna lennünk.

nem igaz, hogy még erre sincs tekintettel ilyenkor, mégiscsak a leendő anyósa, na mindegy, ne akadjak ki ezen, hiszen ritkán járnak el, vagy azért mindennek van határa?


2016. máj. 9. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Hát attól függ, mióta vagytok együtt? Ha kevesebb, mint 3 év, akkor nálam tuti repülne ezek után. Nem azért, mert bulizott, hanem azért mert szavahihetetlen.
2016. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

2 éve.

ezen kívül tényleg megbízható ember de ezek az esetek kiborítanak, főleg hogy felébredek az éjszaka közepén amikor már órák óta itthon kéne lennie és sehol nincs, és nem is szól, mindig lejátszódik a szemem előtt hogy mivan ha lett valami baja

2016. máj. 9. 20:16
 3/27 anonim ***** válasza:
Két év után azért már kiszámíthatóan tudni lehet, hogy a bulis estéje utáni napon használhatatlan az ember, szóval ha fontos esemény van, akkor előző este ne menjen, vagy te úgy kalkulálj, hogy őrá semmiképp ne számíts.
2016. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én otthagynám az ilyet, nem az a lényeg, hogy ritkán megy el, hanem hogy teljesen kivetkőzik magából és nincs másokra tekintettel
2016. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

második:


sejtettem én, hogy ez lesz, de azért mégis reménykedtem, hogy legalább ilyenkor tudnak majd normálisn viselkedni, főleg mert az egyik srácnak másnap kora reggel indult a vonatja (vonata?:D) Berlinbe, ment vissza dolgozni, és állítólag ő is hasonló szintre itta magát, abból is nem tudom mi lett végül...

2016. máj. 9. 20:26
 6/27 anonim ***** válasza:
Áhh... józanon fűt-fát megigér, sőt, abban a pillanatban komolyan is gondolja, aztán már némi pia után, a haverok ugratása közepette nem fog időben hazaindulni úgysem. Nyugodtan fejezd ki, hogy csalódott vagy, de azért lehetett ezt tudni előre. :)
2016. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Inkább nem minősítem a párodat, miért nem tanul meg legalább időzíteni? Ha tudja, hogy másnap kell valami, ne akkora tegyék az iszogatást, gondolom van beleszólása.

Szerintem ne várd el, hogy szóljon, igazából ha nem jut magától eszébe, maximum úgy fogja megélni, hogy rövid pórázon tartod.

Ha meg marhára nem volt kedve elmenni a szülinapra, akkor kapott most egy jó kibúvót.

2016. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Noblesse Oblige ***** válasza:

Velem 1x csinálta ezt meg a párom... utána megtudta mi a Magyarok Istene! És többet azóta sem!

Ő sem olyan haverozós, ritkán jár el. Sőt van amikor én unszolom, hogy egy kicsit eressze ki a gőzt!


De ha elmegy akkor azért jó tudni, hogy hová (ha mást nem akkor annyit, hogy a városba kocsmázni), és várjam-e esete vagy sem.


Az említett esetnél pont megbeszéltünk 10 órára egy programot (este) én felajánlottam, hogy halasszuk el, mert akkor vetődtek arra a haverok. De ő, nem, mert jönni fog, bízzak benne. Hát még 12-kor se volt sehol.

Hajnali 4 körül tántorog tök részegen és örül a világnak. Én szépen kinn a kanapéra lefektettem, és reggel elmondtam neki, hogy ha programváltozás van akkor szóljon, mert nekem is van jobb dolgom, mint rá várni és érte aggódni.

2016. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%

pff..... Kérdező és néhány válaszoló.. olyanok vagytok mint egy idegeskedő nagymammer... ne csodálkozzatok, ha egy normális férfi nem húzza mellettetek sokáig...


3 havonta 1-szer (!) megy el, kicsit kikapcsolódni, és óránként helyzetjelentést küldjön, jó hogy nem szereltek rá nyomkövető bilincset...


egyébként már ott kezdődik a probléma h a "leendő" anyós szülinapjához ugyan mi köze van szerencsétlennek?


szörnyen házsártos, erőszakos, anya-komplexusos barátnő lehetsz. azért arra a leendő anyósra ne vegyél mérget. a férfiak tudják, h az ilyen nők, egy házasságban, csak még durvábban házsártosak lesznek.. habár a srác is elég papucs, ha ezt szó nélkül tűri!


25/F

2016. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

szerintem te vagy kisebbségkomplexusos féfri kedves utolsó.

nem megy a magyar nyelv? írtam, hogy semmi probléma azzal, ha iszik, meg ha elmegy a barátaival. de szerintem szólhat, ha késik éjszaka 3-4-5 órát arról az időpontról, amit egyébként ő mondott magától, mondjuk hogy ne aggódjam halálra magam, hogy nem azért nem jön haza, és azért nem veszi fel a telefont, mert megverték/megölték/elrabolták.

bocs, hogy aggódom, úgy látom érted viszont nem aggódik senki. :)

2016. máj. 9. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!