Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ez?

Figyelt kérdés

Ha csókolóztam és majdnem lefeküdtem az ex párom legjobb barátjával az azelőtti napon, mikor kidobtam a párom. El kéne, hogy mondjam neki? Bár már egy hete nem vagyunk együtt, mégis piszkál egy kicsit a lelkiismeret.


20L


2016. máj. 11. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
igen mivel még együtt voltatok amikor megtörtént a dolog.
2016. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

xD Párkapcsolat mellet csókolóztál és majdnem lefeküdtél valakivel, aki nem a párod. Ez kb. a megcsalás definíciója, nem is értem a kérdést...

Azt neked kell eldöntened, h elmondod-e neki. Én így utólag nem látom értelmét, csak feleslegesen bántanád ezzel.

De persze nem látom a szitut: ha mondjuk "zaklat", és nem érti, hogy vége, akkor sajnos érdemes ezzel még "odaszúrni" neki, hogy végleg kiábránduljon belőled... nem t'om, ehhez tényleg látni kéne a pontos szitut.

És persze azt se felejtsd el, hogy a "legjobb barátjáról" van szó, szóval esélyes, hogy idővel tőle tudja meg.

2016. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsalás, mert nekem alap, hogy előbb szakítok, aztán smárolok mással. De, ha már egy ideje szakítani akartál, akkor ez még olyan határeset. Nem kéne piszkálni a dolgot. Ha a srác tényleg a legjobb barátja, akkor úgyis megtudja.

Ha előtte nem volt lelkiismeret furdalásod, akkor utólag sincs. Szerintem csak az zavar, amit majd gondolnak rólad ha kiderül, de maga a csók nem.


27F

2016. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel már csak feleslegesen kínoznád, én nem mondanám el. Semmin nem változtatna.
2016. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Húha micsoda kőbevésett szabályok, ahogy a második gyerekes kommentelő létjogosultságát is vitatnám. Akkor már gyakorlatilag szakítottatok kérdező, ne bánd meg.
2016. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát...eléggé szürkezóna.

Ellenben felesleges lenne elmondani, vagy emésztened magad a dolgon, csak lépj tovább.

2016. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt inkább ilyen "utolsó lökésnek" nevezném. Gondolom már előtte is azon tanakodtál, hogy szakíts akkori pároddal, csak nem tudtad meghozni a döntést. Ez pedig egy végső tett volt, amiből rájöttél, hogy biztosan ez a helyes.

Nyugtasd meg a lelkiismeretedet, de tanulj belőle, és ha legközelebb ilyen lesz, legyen bátorságod kimondani enélkül.

2016. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából már egy hónappal ezelőtt szakítani akartam, de megbeszéltük, hogy megpróbáljuk még egyszer. Számomra a viselkedése túl erőszakos volt, ez nem tetszett benne. És most egy hete betelt a pohár teljesen. Az előző hónap folyamatosan arról szólt, hogy megbocsátottam és próbáltam komprumisszumot kötni, de semmi eredménnyel. Aztán a legjobb barátjától kértem tanácsot, hogy közöljem vele úgy, hogy azért ne tiporjam teljesen a földbe, mert bántani nem akarom. Kicsit kifakadtam és a fiú megpróbált megvígasztalni, aztán ez lett a vége. Szimpatikusnak szimpatikus, meg be is jövünk egymásnak, de nem célom összejönni vele. Házi nyúlra nem vadászunk. Tudom gondolkodhattam volna már akkor is, ez igaz. Az exem pedig folyamatosan üldöz most már egy hete, pont azzal, hogy szerinte nekem már egy évvel ezelőtt volt valaki más az életemben mikor összejöttünk stb. Ezért bánt a lelkiismeret még jobban, pedig eszembe nem jutott volna megcsalni.
2016. máj. 11. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon határesetnek érzem, én magam is műveltem ilyesmit fiatalkoromban, nem is egyszer. Nem vagyok rá büszke, de én utólag nem tartom megcsalásnak, mert akkor már bőven megfogalmazódott bennem a szakítás gondolata, csak még technikailag nem volt kimondva. A másik fél szempontjából lényegében mindegy volt, hogy egy nappal előtte, vagy utána voltam mással, hiszen így is, úgy is szakítottam volna.

Inkább csak gyávaságnak érzem, hogy halogattam a már eldöntött szakítást, és kellett egy végső lökés, hogy ki tudjam mondani.

Az ex szempontjából totál lényegtelen, maximum arra jó, hogy kevésbé bánja a szakítást. Volt, hogy elmondtam, de nem volt érdemi jelentősége, mert akkor már nem a megcsalás volt a lényeg, hanem a szakítás ténye. Az, hogy mi történt a szakítás körül, már nem számított.

Sőt, olyan is volt, hogy ezzel akartam indokolni a szakítást (nem vállalva fel a valódi okot), hogy úgyis megcsaltam, de az akkori párom elfogadta volna, velem akart maradni ennek ellenére, így kénytelen voltam kibökni, hogy ettől függetlenül is szakítanék, a megcsalás csak ürügy lett volna.

2016. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

No, egyszerre írtunk, de ezek szerint nálad is ez a helyzet, hogy már lényegében szakítottatok (csak ő nem vette tudomásul).


A házasságom zárult ilyen módon... én már megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit, és lett egy új kapcsolatom. Az exem szerint ez megcsalás, szerintem meg nem, mert én egyértelműen közöltem, hogy vége, csak ő nem fogta még fel. Erről pedig nem én tehetek.

2016. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!