Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a férjem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férjem és a nők szemeznek amikor ott vagyok?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok,házasságban élek,5 éve.(előtte egy éve voltunk együtt)Minden tökéletes lenne a házasságomban egyetlen egy kivétellel.Férjem(szintén 38 éves) folyamatosan a nőket bámulja. Nagyon feltünően.S mivel őrülten jó képű,sármos,vonzó,s hihetetlen kisugárzása van,a nők vissza bámulják.Szó szerint szemezik velük,amikor én is ott vagyok. Bárhol,bármikor,bárkivel. Az oviba az óvónőkkel,a boltban az eladókkal,az utcán a járókelőkkel,a bankban a tisztviselőkkel...és senkit nem érdekel,hogy ott vagyok,sem a férjemet,sem a nőket. Nagyon megaláz vele. Az mindegy neki,hogy szép vagy csúnya,idős vagy fiatal,csak nő legyen. Ez kb. egy éve megy. Előtte vagy nem vettem észre,vagy nem csinálta. Kellemetlen és megalázó nekem,hogy ezek közül a nők közül sokan(főleg a fiatalok)már szinte igényt tartanak rá. Mivel ott vagyok,de rájuk mosolyog,őket nézi,gondolom azt hiszik nem is szeret engem. Ha egyedül megyek le ezekbe a boltokba,oviba,bankba sajnálkozóan néznek,nyiltan röhögnek rajtam,beszólogatnak.Én nem tudom megvédeni magam.Csak folyamatosan sírhatnékom van. Mivel mindegyik nő azt hiszi csak őt bámulja(mivel a többi helyen ők nincsenek ott),látszik rajtuk,hogy sokan teljesen azt gondolják,nekem kellene eltünnöm a képből. Az egyik üzletbe pl. egy roma származású nőt nézett ki magának,aki csúnya és bajuszos is.Tudom,hogy kinézetre nem tetszik neki,de akkor is bámulja,csak,hogy érezze tetszik neki is. Na ez teljesen be van rám rágva. Ha egyedül megyek beszólogat:(mintha a munkatársának mondaná)egyes feleségek nem veszik észre magukat,hogy csak a gyerek miatt van velük a férjük,de utálják az asszonyt,volt,hogy belökött "véletlenül" a zöldséges pultba..stb.A másik boltban a fiatal eladó "berág" ha egyedül megyek,bunkó velem kiszolgáláskor stb. Aki meg igazán jó nő,a férjem megbámulja,ő vissza,aztán a nő rám néz és csak gúnyosan mosolyog. A postán lévő hölgy szintúgy.Láttam már ilyen kaliberű férfit,de azt nem láttam,hogy minden nő ugyanígy viszonozza is ezt,mint a férjemnél.Minap az otp-be egyedül voltam, a hölgy odajött ahhoz a munkatársához akinél én voltam,s miközben engem bámult gúnyosan mondta neki:ha nekem olyan férjem lenne aki más nőt néz,akinek nem én vagyok a minden elhagynám,nem aláznám porig magam.Persze nekem szánta,vele is szemezik állandóan a férjem.Jó pár nő van ezek közül(kisvárosban lakunk) akiket ismerek,köszönő viszonyban voltunk,de az elmúlt egy évben ezek nem hogy nem köszönnek előre,de ha én köszönök nem is fogadják. Megbeszélni nem lehet vele,számtalanszor próbáltam,azt mondja nem találok olyan papucsot aki nem néz más nőkre.Ha mondom,hogy nem az zavar,hanem a bámulás,szemezés,megalázás,vagy felhúzza magát és ott hagy,nem szól hozzám,vagy azt mondja:csak téged szeretlek,nem foglak egyikkel sem megcsalni. Odaáig jutottam,hogy még egy évvel ezelőtt mindenhová együtt mentünk,ma már sehová,mindig találok kibúvót. Nem akarok megalázva lenni. S várom haza csak,bele se gondolva mit csinál. Egyébként bízom benne,hogy nem csal meg,de egyszer ha megtetszik neki igazán egy nő?Hisz ezzel a viselkedéssel esélyt ad rá.Ha étteremben,ha kocsmában ha színházba vagyunk,mindenkit megbámul és vissza.Sehová nem tudtunk még úgy elmenni,hogy ne bámuljon meg legalább egy valakit,és soha nincs olyan,hogy egy nő ne ne nézze vissza. Közben meg figyelmes,kedves,udvarló.Mondhatnám a tenyerén hordoz,ha ettől elfüggetlenítek. Képes 300km-t vezetni,ha ott van az a színdarab amit látni szeretnék,hamarabb észreveszi hogy elfogyott pl. a sminklemosóm mint én,és már vesz is egyett.Ha beteg vagyok ápol,gyerekre vigyáz(8hós),teát főz,gyertyafényes fürdőt csinál nekem.Kapok csak úgy virágot,könyvet.Van egy csomó hülye kis közös szerelmes titkunk,mondatunk,amit a mai napig megcsinálunk,elmondunk egymásnak.Mindennap elmondja mennyire szeret,büszke rám..stb. Munkahelyi bulin egyedüli nő vagyok mindig mert csak ő visz magával,és büszkén mesél a férfi munkatársainak rólam, a gyerekről, a házasságunkról.Mai napig órákat tudunk beszélgetni,nevetgélni,figyelmes a szexben,szeret velem lenni,vinne mindenhová,csak már én nem megyek.Segít főzni,takarítani,szórakoztató,intelligens,művelt.Szóval álompai lenne,ha ezt abba hagyná. Mit tegyek?Én egy átlagos kinézetű nő vagyok,semmi extra, a kutya nem néz rám.(azért írom,hogyha valaki azt tanácsolná szemezzek én is,próbáltam nem nézett rám senki)Lehet,hogy megbánta,hogy nem szép nőt-hozzáillőt- vett el? Figyeltem más férjeket,senki nem csinálta ilyen undorító módon.Azt ne tanácsoljátok,hogy beszéljem meg vele,mert nem lehet!!! Elhagyni nem tudnám,hiszen halálosan szeretem. Meg ezért,amikor tökéletes minden?

Azt még hozzá kell tennem,hogy ha véletlenül egy csaj nem bámulja vissza,rögtön ronda,idétlen,nagyképűnek nevezi.(talán ha 2x fordult elő ilyen).Valami jó tanácsot?

Köszönettel


2016. máj. 11. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi nem jó tanácsnak, akkor mit vársz?


Két lehetőséged van, vagy megbeszéled vele, végre normálisan, higgadtan, vagy elhagyod.


Ja meg persze van az az opció, hogy megszokod, elfogadod, hogy ez neki ilyen rossz szokása, de ha ez menne, nem írtad volna ki a kérdést.



Egyébként nem vakságot fogadott, hanem hűséget - ez igaz, de amit a férjed csinál, az egy oltári nagy bunkóság.

Ha gyertyafényes fürdőt csinál, büszkén mesél rólad, a házasságotokról, stb, akkor nem, nem bánta meg, hogy nem egy hű de szép nőt vett el feleségül.


EGYSZERŰEN EGY BUNKÓ a kedves álompasid, és ha ő ezt nem tudja felfogni, akkor vagy megszokod, vagy otthagyod.

Egyébként meg tuti, hogy ha Te is ilyen szinten szemeznél más férfiakkal, még neki állna feljebb.. Próbálkozz ezzel újra. Vegyél pár új ruhát, csípd ki magad mikor együtt mentek el, legyél vonzó, szexi, hogy észrevegyenek. Átlagos nőket is sokszor kiszúrnak annak ellenére, hogy nem a legszebbek a világon, mert olyanná teszik a megjelenésüket.

Próbáld meg ezt megint, hátha észreveszi, ha neki szarul esik, akkor meg le lehet ülni vele beszélni újra, hogy na látod szivem te is ezt csinálod már jó ideje..

2016. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bence_ ***** válasza:
43%

Ön értékelési gondod van."Én egy átlagos kinézetű nő vagyok,semmi extra, a kutya nem néz rám".

Pl egy pszichológus sokat segítene.

2016. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélni nem tudod vele, akkor ennyi. Úgy tűnik amíg nem unja meg ez lesz. Bár én a helyedben újra és újra beszélnék vele ezekről.
2016. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nagyon más lehetőséged nem lesz, ha meg akarod oldani a problémát, minthogy beszélj vele erről. Ha nem lehet, akkor előbb-utóbb úgy elromlik a házasságotok, hogy válás lesz a vége. Hacsak nem fogadod el ezt a rossz tulajdonságát.
2016. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokra ment a zöldkéz,nekem minden válasz hasznos. Köszönöm!

Érdekelne még az,ha valaki tudja;a nőket miért nem zavarja,hogy ott vagyok?

Önbizalmam semmi,valóban.Ha vele vagyok bármennyire is "jól nézek ki" senki nem néz rám!!! (adok magamra nem kicsit) Naná 190cm,105 kg,igazi férfias arccal.Ki merne? Még ha akarna is. De azért volt pár férfi aki megbámult amikor nem volt ott. Elmeséltem neki,nem hitte el.Azt mondta,én találom ezt ki,de azért mert valaki véletlenül rám néz,ne higgyem,hogy tetszek is neki.Még dolgoztam a buszon mindig nézett-folyamatosan-egy jóképű srác.Kiderült ismerik egymást,s miután a srác megtudta ki a férjem,soha többé nem bámult. De ezt sem hitte el,írt neki a nevemben a facén,a srác nem válaszolt,így lenyugtázta,hogy hazudtam. Összeismerkedett egy régi kollégámmal,meséltem neki,hogy folyamatosan éveken át "udvarolt"nekem,de nem hitte el.(azt hiszed mindenkinek tetszel)Csak amikor a sráctól rákérdezett és ő nem tagadta le,hitte el. Ovis farsangra direkt egyedül mentem,nagyon "kirigyentettem" magam. Szerénytelen leszek,de többen megnéztek.Engem zavart,zavarban voltam és belegondoltam,ott a feleségük is,képtelen voltam ezt csinálni,így félre vonultam egy sarokba. Soha nem éreztem magam ilyen kellemetlenül. Van oviban egy apuka,aki akkor is bámul amikor a férjemmel vagyok. Észre sem veszi.A multkor egy szórakozó helyre csak azért jött be mert ott voltam a férjemmel,de a férjem ezt sem vette észre.Őt viszont nem akarom neki mondani,mert egyébként egy rendes ember és nős.Nem akarom belekeverni semmibe. Sem a feleségét.Mivel nős,s tudom,hogy hűséges,csak én valamiért tetszem neki(de miért?) tüntetőleg rá sem nézek,elkerülöm.A feleségéhez látványosan kedves vagyok. Vette a lapot,ma már csak köszön. Engem ne bámulgasson nős pasi. Én csak a férjemet szeretném.Szóval ez a visszaadom nálam totálisan nem jött be.

2016. máj. 11. 15:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A mamám annó azt csinálta,hogy odaállt a nagyapám elé ha az bámészkodott és elõtte sétált majd azt mondta mikor hazaértek. Ha velem vagy engem nézel. Mond meg neki,hogy vagy viselkedik melletted vagy bajok leszenek.
2016. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

Te azért eléggé el vagy tévedve.


AZ EMBER HŰSÉGET FOGAD, NEM VAKSÁGOT. Igen, mindig meg fogják nézni azokat az emberek, akik tetszenek nekik. Attól, mert a külsődet szépnek találja, nem jelenti azt, hogy akar is tőled valamit.

"Engem ne bámulgasson nős pasi." Ez olyan mintha azt mondanád, hogy csak azért, mert vettem egy régi Opelt, nem csodálhatok meg egy gyönyörű Aston Martint.


Mi az hogy miért tetszik neked? Úr isten, csak azért, mert van egy tulipánod, ami a kedvenc virágod, imádod, már nem tetszhet meg egy nárcisz? Nem cseréled le a kedvenc virágod, a tulipánt a nárciszra, de attól még tetszhet neked, megcsodálhatod.


Érted???

2016. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt újból és újból meg kell beszélned a férjeddel.

Ha mentek valahova és megint kezdi a szemezgetéseket, akkor otthagynám egy szó nélkül.

Éreztesd vele keményebben, hogy ez neked marhára nem fekszik, és nem teheti veled ezt sorozatban.

Én nem vagyok szívbajos, megfognám a fejét az állánál fogva és megmondanám az arcába, hogy viselkedjen.


Állj a sarkadra és rendezd vele ezt a dolgot!

2016. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

A nőket azért nem zavarja, hogy ott vagy, mert a férjed egyértelműen adja nekik a jeleket. Oké, hogy a többi nő tudja, hogy van felesége, de figyelj csak ide: A FÉRJED IS TUDJA, HOGY VAN FELESÉGE.

A férjed gondolom most benyalt valami agymenést, hogy be akarja bizonyítani, hogy még mindig tud mit kezdeni a nőkkel, és úton útfélen leáll mindenkivel.

Egy jó partner nem ad okot a többi nőnek, hogy röhögjön a párján, hanem arra ad okot, hogy féltékenyek legyenek, milyen jól bánik vele.

Bármilyen partnertől elfogadhatatlan, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozza a másikat, akár a háta mögött, akár közvetlen előtte.

Mondd meg neki, hogy mint a felesége jár neked a tisztelet, függetlenül attól, hogy nézel ki, ki csinosabb nálad meg ki nem, és lesz szíves ezt a 17 tinédzser b-romságot levetkőzni magáról, mert tök mindegy, hogy milyen a szex, mennyire szeret vagy mennyire dicsekszik veled, ha más nők előtt megaláz.


Mi az, hogy nem lehet beszélni vele? A FELESÉGE VAGY!! Igenis megmondod neki, hogy drága uram, ne legyél már ekkora gyökér, hát a fél kisbolt rajtam vihorászik, mert képtelen vagy tisztességes maradni és megbecsülni a nőt, akit elvettél. Légyszíves fejezd be, mert rohadt kellemetlen, egyéb esetben pedig akkor költözz valamelyik eladólánykához, aki a két szép szemedért elnézi neked, hogy leégesd mások előtt.


Ennyi. Legyél már karakánabb, és ne engedd, hogy a saját férjed ilyen helyzetbe hozzon.

2016. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 16:30-as!

Azért mert megnézem az Aston Martint,nem lopom el,és nem szedem le a festéket az Opelemről.

Azért mert tetszik a nárcisz,nem döngölöm földbe a tulipánomat,és le sem köpöm.

Nem az bánt,hogy megnéz egy szép nőt,hanem,hogy megnézi a nagyon rondákat is,és ezek utána rajtam röhögnek,engem aláznak meg. Ez az ami bánt. Képes megalázni,sőt porig alázni csak azért,hogy lássa ő minden nőnek tetszik.

2016. máj. 11. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!