Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja szakítottunk. Egyre kevesebbet foglalkozott velem, úgy éreztem nem akar engem az életébe. Rákérdeztem, hogy mi a baja? azt mondta szeret, de nem szerelmes belém,velem is akar lenni, de lekötni se akarja magát. Akkor én azt mondtam, hogy szakítsunk, ő nem akarta, de úgy éreztem nekem ez így kevés. Eltelt egy hónap és most találkozóra hívott. De vajon mit akarhat? Nagyon szeretem még mindig, jó lenne vele lenni, de csak ha szeretne. Vagy úgy is lehet jó egy kapcsolat ha az egyik fél nem szerelemes?

2016. máj. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"...azt mondta szeret, de nem szerelmes belém, velem is akar lenni, de lekötni se akarja magát. "

Fordítok: ló nincs, úgyhogy jó a szamár is (te), ill. azt se bánná, ha "nyitott kapcsolat" lenne, tehát félreqrhatna melletted.

Amint jön valaki, aki jobban bejön neki, vagy beleszeret, kidob, mint macskát sz@rni.

2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ne legyenek kétségeid: jönni fog.
2016. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
36%
Miért szerinted van olyan, hogy valaki örökké szerelmes? Nincs. De még olyan sincs, hogy 10 évig az legyen valaki.
2016. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából, én pedzegettem neki a nyitott kapcsolatot, de hallani sem akart róla, sőt még fel is háborodott, hogy én félre akarok qrogatni. Pedig ő miatta a ajánlottam fel.
2016. máj. 11. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Amiket leírtál hogy miket mondott a barátod nem túl biztatóak bármilyen kapcsolatra nézve ha te még szereted.

Hogy miért akarhat találkozni? Több dolog is lehet az oka a találkozónak.

-Legjobb eset az hogy rájött hogy szeret és hiányzol neki és veled akar lenni rendes kapcsolatban.

-Rosszabb ha azért hívott csak találkozóra mert semlegesen elakar veled beszélgetni úgy mintha soha nem lett volna kapcsolat köztettek. Csak elakar valamit mesélni vagy leakarja szűrni hogy érzel e még iránta e valamit egy semleges szinte baráti hangvételű beszélgetés keretében.

- Az is lehet hogy sajnos megakar arról győzni téged arról amit már mondott hogy nem szeret szerelemből de veled akar lenni és erre te szakítottál vele. Az is lehet köztes megoldást fog javasolni mi jó neked is és neki is.

2016. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!