Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer tényleg megtalálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer tényleg megtalálja az ember azt a párját akivel éveken, évtizedeken át képes boldogan, szerelemben élni? Vele nem lesz olyan, hogy valami újra vágysz? Ha esetleg elmúlik a szerelem, ellaposodik egy idő után visszatérhet?

Figyelt kérdés

Ahogyan indult eszmefuttatásom:

1.5 éve vagyok kapcsolatban a barátommal, akivel harmónikus kiegyensúlyozott kapcsolatom van, azonban úgy érzem hogy legalább egy jó féléve hogy elmúlt részemről a szerelem. Ő még ugyanúgy szeret mint a legelején, én viszont már nem vagyok oda érte, nem érzem hogy szerelemmel szeretem csak azt, hogy szeretem mint embert.

Amiért nem szakítok: mivel mint mondtam, nincsennek problémák, nincsennek veszekedések így nagyon nehéz lenne szétválni és abban reménykedem, hogy visszatérhet a szerelem. Lehetséges ez?

Egyszer találkoztam egy fiúval aki ámulatba ejtet. Róla ábrándoztam nap mint nap, azt kvántam bárcsak vele lehetnék.. Hosszú hónapokat szenvedtem, de leküzdöttem ezt a "vágyat" amit a fiú iránt éreztem.

Telnek a hónapok, várom hogy visszatérjen a szerelem, de nem történik.

Ismét találkoztam valakivel. Ugyanaz a magával ragadó érzés... Talán még erősebb, mint amit az előző fiú iránt éreztem. Az érzés kölcsönös és nem tudom mi tévő legyek. Hagyjam ott a párom, jöjjek össze az új fiúval?

Ennek vége lesz egyszer? Hogy az ember újra vágyik?

A jelenlegi barátommal is úgy jöttem össze anno, hogy volt valakim akit nem szerettem már, és szerelmes lettem belé.

Egy ismerősöm és anyukám is azt mondta, hogy egyszer találok egy olyan személyt aki mellett lehet sőt biztos hogy elmúlik az a hú de nagy szerelem, de attól vele akarsz lenni és nem fogsz vágyni másra.

Nos, feleségek, hosszú párkapcsolatban lévők: ti hogyan gondoljátok ezt?

Nektek is van, hogy valakit meglátva elkap a vágy, hogy vele milyen jó is lenne minden? Elhesegetitek és éltek tovább? Vagy megtaláltátok azt a párt aki mellett nem éreztek ilyet?

írjatok!!



2016. máj. 11. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nalam nem volt sose. Bar elhagyott a szerelmem nem reg. De sose kellett mas. Te viszont eleg hamar szerelmes leszel mindenkibe ahogy latom... Hagyd ott a jot, de a masiknal is ez lesz. Rajongsz erte x ideig. Aztan jon mas aki megint megtetszik. Ordogi kor. Kontrollald ezt, vagy csetelgesd evente. Ahogy neked tetszik. De en tuti nem hagynam el azt aki imad es nincs problema.


26N

2016. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*cserelgesd
2016. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, ezen is gondolkoztam, hogy csak ilyen a természetem. Nem, nyílván nem akarok évente cserélgetni. De mégis hogyan lehetne kontrollálni?
2016. máj. 11. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy a pasiddal foglalkozz mondjuk. Legyen tobb kozos program. Tegyetek egyutt a kapcsolatotokert hogy megint ugy erezz mint az elejen. Vele kene megbeszelni.
2016. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Próbáltuk:(
2016. máj. 11. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Probaltatok? Es ennyi? Ha tenyleg ugy imad ahogy irtad tenne is erte. Es te is. Akkor minek jartok vegulis?
2016. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést: Tudnál vele együtt élni életed végéig?

-igen: Akkor egy kicsit tarts távolságot, menj el egy hónapra, vagy min pár hétre a rokonaidhoz, vagy valahova ahol ő nincs. Hidd el, hogy jobban fog kelleni. Ha meg mások tetszenek, ismerkedj meg velük is.Azt végülis lehet. Ha mással jobban összeillesz, akkor a párodnak meg kell értenie.

-nem: Hagyd ott, mert semmi értelme az egésznek.

Saját tapasztalatból nemnagyon beszélhetek, ez inkább akiket ismerek, vagy akik tanácsot kértek tőlem :D 16/L

2016. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kipróbáltunk új dolgokat, újra randizni kezdtünk stb. Ő folyamatosan próbál engem újra meghóditani, lehet, hogy nem olyan nagy erőbedobással de ezt nem is várhatom el tőle hiszen már egy jó féléve tudja, hogy már nem úgy szeretem mint kéne és ez azért elkeserítő is lehet számára.

A válaszom erre az lenne, hogy igen, letudnám élni vele az életem. Tudom, hogy csodálatos férj és apa lenne. Csakhogy én még csak most töltöttem a 18-at... Nem maradhatok csak azért vele együtt mert tudom h jó családapa lenne, hisz nekem hol van az még...

Igazából attól is félek, hogy soha többé nem fogok találni ilyen jó embert mint ő, mert tudom, hogy ő sokkal jobbat érdemelne egy olyan barátnőnél aki nem szerelmes belé.

Utálom magam, nem értem miért nem tudok szerelmes lenni egy ilyen jó emberbe...

2016. máj. 11. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja igy mar ertem. 18 vagy. Siman felted a fiatalsagod. Nem akarod elkotelezni magad ez a problema. Majd eldontod mit akarsz.

16 evesen te adsz tanacsot felnotteknek?XD erdekes..es cuki.

2016. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszer minden kapcsolatban elmúlik a szerelem...

De egyébként meg fiatal vagy, most éld ki magad inkább mint 30 évesen.

2016. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!