Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne az élettársatokról?

Figyelt kérdés
A csajom mindig is belevaló volt, abszolút nem elkényeztetett. Viszont nagyon olvasott, intelligens, visszafogott, sehol egy tetkó, piercing, nem festi a haját... Még a kapcsolatunk elején mondta, hogy nagyon hánytatott sora volt, szülők nélkül nőtt fel. Csodálkoztam is mikor mondta, hogy rengeteg pénzt összespórolt egy házra, továbbá nagy családot szeretne, mindent ami neki nem adatott meg régen. Itt több ezer euróról van szó. Amikor elmesélte, hogy hogy gyűjtötte össze a pénzt köpni nyelni nem tudtam... Kiderült róla, hogy pár éve még füvezett, orgiákban vett részt, kokaint csempészett!!!
2016. máj. 11. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó mese.
2016. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szereti az anált és tud szerezni olcsón kólát, maradhat.
2016. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod kriminológiával foglalkozom. De hát te két ellentétes személyiségtípust írsz le, amelyik sehogysem fér megy egymással gyakorlatban. Ha érdekel részletesebben mesélek.
2016. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aki szerint mese, az hagyja ki a kérdést és a válasz opciót. Hát az anált azt szereti, de viccen kívül egy ilyen nőtől legyenek gyerekeim?
2016. máj. 11. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nőtől Isten csapása a gyerek.
2016. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne azt nezd ki volt, hanem hogy ki lett belole. Az embert a multja formalja olyanna amilyen most. Ha most minden rendben van, akkor ne ragodj a multjan. En a helyedben (bar no vagyok) akkor fontolnam meg a szakitast csak, ha kiderulne hogy nem csak csempeszte a kokaint, de szivta is. Nekem ez nem ferne bele mert ha valaki sokat kokainozik, a jelen allapotara is kihathat, de ha o nem szivta, akkor szerintem ni cs gaz, csak egy multbeli dolog az egesz.
2016. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak úgy mellesleg kokaint csempészett. Ha mindegyik ilyen hülye lenne, hogy közzéteszitek ilyen könnyen rég börtönbe volnának.
2016. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4-es: "egy ilyen nőtől " - milyen nő?

Te ilyen indítással hol volnál amúgy?


De remélem egy olvasott, intelligens nő ( a "csajod" ) nem szül egy ilyennek gyereket.

2016. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnèk. Az már a múlt. Azt nèzd hogy most milyen, hogy viselkedik ès lehetőleg ne csináljon ilyet melletted. Nekem is vannak sajnos olyan dolgaim a múltból (szinte minden embernek) hogy nem reklámozom senkinek ès egy kèt dolgot megtudott rólam annak idejèn a párom (nem eget verő dolgok) ès állandóan felhozta, folyton szekírozott, terrorizált meg bántott miatta (szavakkal) hogy arra a szintre jutottam hogy már nem szeretem csak kötődök hozzá de mègse akar elengedni. Mostmár abbahagyta a hülyesègeit úgy ahogy megvagyunk. Szal ha szereted a párod akkor ne ezt nèzd hanem szeresd ès ne b@*szogasd ezzel ne feledd mindenkinek van múltja
2016. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Mindenkinek van múltja és kísért is rendesen....sebaj ha megszorultok anyagilag a csajod majd tudja mit kell tennie :)
2016. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!