Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok még tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok még tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Együtt lakok a barátommal és őt nagyon zavarja, hogy nem tudok főzni... Engem anyám sohasem tanított erre, főleg mivel ő is alig főzött. Amikor összeköltöztem a barátommal, akkor kezdtem el így tanulni a dolgokat az internet és ismerősök segítségével, bár hozzáteszem senki nem áll felettem és nézi mit csinálok, így kicsit nehéz a dolog. Vannak persze kaját amikor istenire meg tudok csinálni, de van ami nem jön össze. A párom viszont egyre jobban kezd kijönni a sodrából...


Ma is azt terveztem, hogy reggelire csinálok neki tükörtojást, de a serpenyőnk végérvényesen kuka lett, így leragadt és odaégett az egész, na akkor nekem esett hogy még ezt sem tudom megcsinálni. Most vacsorára pörköltet csináltam (életemben először), persze nem olyan lett mint kellene, de attól még ehető szerintem, ő viszont emiatt is ordibált velem, hogy elege van belőlem és szakítani akar, mert én hogy akarok így családot meg gyerekeket, ha még őt sem tudom ellátni...


Nagyon rosszul érint ez a dolog, mert én tényleg próbálkozok, de nem tudom mit tehetnék még ezen felül...


2016. máj. 11. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Elég bunkónak tűnik a barátod. Ahelyett, hogy segítene neked és közösen próbálkoznátok és nevetgélnétek a dolgon...

Szerintem szakitsatok. Sokkal jobb barátod érdemelsz, hisz mennyire áldozatot hoztál, hogy megtanulj főzni, es ahelyett hogy értékelné, csak kötözködik!


Egyébként egy gyereket alapvető főzés-tudománnyal is el lehet tartani, és az sincs kőbe vésve h csak a nők főzhetnek... Ha neki annyira k...ra megy, csinálja ő!!!

2016. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ő tud főzni? Ha igen, akkor tanítson meg. Ha nem, akkor hallgasson mélyen, legalább próbálkozol.

Nem te vagy a ludas, nem tehetsz erről, és az igyekezet megvan benned.

2016. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy normális, teflonos sütőt, ahol nem ég oda semmi.

Igyekezz egyszerűbb kajákat csinálni, hidd el, látványosak tudnak lenni: salátát csak aprítani kell, keverni és sima dresszinget tudsz csinálni magad is.

Csirkemell roston, esetleg aprítva és mondjuk vmi instant szósz hozzáöntve.

Amúgy sztem ha baconbe csavarod, még a lószar is finom lesz.


Amúgy meg keresd az idősebb nőrokonaid társaságát, a barátnőiddel tölts időt a konyhába vagy szórakozásképp menjetek ilyen entertaining főző foglalkozásokra, főző szakkörökre.

Nézd a paprika TV-t(vagy mi van ilyen).

Csináld, qrd el, csináld, qrd el, csináld is sikerülni fog...

2016. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülye egy barátod lehet. Még csak most kezdesz önállósodni a főzés-sütés terén, de már ordít. Ő is nyugodtan készíthet reggelit. Nem nagy fáradtság az. Ne a cselédje akarj lenni.

Ha nem nagyon megy a főzés, akkor meg rendeljetek házhozszállítós ebédet étteremből, kifőzdéből, mellette meg gyakorold a konyhatündérkedést. A barátod nem önálló. Legalább te megpróbálod és teszel érte. Mi lesz ezután? Ő majd kihízva vedeli a sört a fotelban pöffeszkedve a kikönyökölt kardigánban és parancsolgat meg ordítozik?

2016. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Fuhh, a baconbe tekert csirkemell tényleg isteni :) És nem nagy dolog. Én serpenyőben szoktam kisütni, mellé konyhakész rizs, esetleg főtt zöldség hozzá, és/vagy natur joghurtos öntet (natur joghurt, egy csipet só, bors, petrezselyem).
2016. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Szergej55 ***** válasza:
Azért a barátod erősen balf*asznak hangzik ez alapján.
2016. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Na, 5-ös, jó vagy nálam egy fagyira :)
2016. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem akarok bunkó lenni, de tükörtojást kB 14 éves korom óta tudok csinálni...

Aki olvasni tud, főzni is tud.

2016. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 19L
2016. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Csak egyetlen kérdés, és ne vedd letámadásnak kérdező... miért költöztetek össze úgy, hogy ennyire alapvető dolgokban sem ismertétek ki egymást? Igazából mellékes, jogos-e elvárnia tőled a főzést, mert bármi másra is kiírhattad volna a kérdést... itt a baj az, hogy van valami ami számára fontos lenne, ami ezek szerint neki jelentős, mégsem tisztázta veled összeköltözés előtt. Ez pedig hiba, nem veszekedni meg balhéznia kellene, hanem belátni ha ez nála nem volt előre kikötés, utólag elvárnia sem lenne szabad. És ez mindenre érvényes, nem csak főzés. Feltételezni, meg "hát azt hittem", összeköltözés azért sokkal komolyabb annál, hogy bárki is ilyenre alapozzon.
2016. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!