Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon önző vagyok? Vagy lehetek emiatt frusztrált? Többi lent.

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, egy munkahelyen dolgozunk, csak más más területen. Mivel közlekedési vállalatnál dolgozunk a munkaidőnk nem H-P 8-16-ig tart, ennélfogva nagyon ritkán tudunk találkozni. Havonta alig van pár olyan nap (egy kezemen meg tudnám számolni) ami mindkettőnknek egyszerre szabad. Ő azonban a szabadnapjai 99%-át a szüleinél tölti. (Bizonyos okoknál fogva nem jövök ki a szüleivel ami részben az én saram is - az anyja beszólt, én berágtam, és azóta nem megyek el hozzájuk, főleg mert félek, hogy újra be fog szólni, mivel eléggé beszólogatós természet és egy 75 évessel azért nem szívesen szócsatázik az ember) Nem az zavar, hogy látogatja őket, hiszen a szülei, az viszont igen, hogy szinte minden szabadidejét ott tölti és ha szóvá teszem, hogy hello én is itt vagyok, akkor meg azzal jön, hogy el akarok "válni". (nem élünk együtt) És valahányszor ez szóba kerül önzőnek érzem magam, mert ki akarom sajátítani őt magamnak.

Tényleg az vagyok? Vagy ő hanyagol el engem?


2016. máj. 12. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ertheto hogy tobb idot szeretnel vele tolteni de nekem ugy tunik mintha o bele lenne kenyelmesedve a mamahotelbe.. Szerintem ossze kellene koltoznotok es akkor latnatok csak igazan hogy mukodik e a dolog. Mellesleg ha harom ev alatt nem jott szoba a koltozes... Nem tudom, mire szamithatnek a tovabbiakban.
2016. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem éltek együtt...?
2016. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy saját lakása van.


2-es kérdeztem már én is az összeköltözést, de vagy nem kaptam választ, vagy azt válaszolta, hogy majd, ha saját házam lesz (a szülői házban lakom, de nem azért, mert így kényelmesebb - saját magam tartom el és beleadok a rezsibe is)

2016. máj. 12. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

"azt válaszolta, hogy majd, ha saját házam lesz ... saját magam tartom el"


Na itt vágná el magát nálam. Könyörgöm, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy mindenki éli a maga életét, és eltartja magát, hanem arról, hogy EGYÜTT, közösen szervezzük az életünket és jutunk egyről a kettőre. Az természetes, hogy ha együtt élek valakivel, akkor osztozunk a költségeken, de annak mi értelme, hogy mindenkinek van saját ingatlana és eltartja magát???? Pláne hogy ez az összeköltözés feltétele...

A jelek szerint a kedves "párod" teljesen semmibe vesz.

2016. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértettél 4-es, itthon tartom el magam és adok a rezsibe.
2016. máj. 12. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg félreértettem, de akkor is fura egy hozzáállás... ha valakivel én együtt tervezek jövőt, akkor abszolút nem azt várom el, hogy saját háza legyen.

Konkrétum: nekem van saját ingatlanom, a páromnak nincs. A terv az, hogy arra gyűjt, hogy KÖZÖSEN az én ingatlanom eladásából, és az általa gyűjtött pénzből vegyünk valamit EGYÜTT.

Nem pedig külön-külön, annak mi értelme lenne?

2016. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyja beszéli tele a fejét hülyeségekkel, azért nem akar összeköltözni. Gondolom neki az a véleménye, hogy "nehigy beletegye a seggét a készbe, ne engedd, hogy odaköltözzön".

Ami baromság. Ha 3 év alatt nem sikerült annyira megismernie, hogy a lakásod kell-e neked vagy ő maga, akkor kapja be.

Én pl ezer örömmel ajánlanám fel a barátnőmnek, hogy költözzön oda hozzám. Ketten meg majd jutunk előrébb. Közben megtapasztaljuk milyen a szürke hétköznapokban élni, az is egy fontos dolog. Még matematikailag is jobban megéri a dolog, hiszen a rezsi így megfeleződik.

2016. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!