Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal a párom? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve járunk. Zavar, hogy a mai napig nem vállal fel. A helyi konditeremben ismerkedtünk meg, a mai napig rengeteget járunk oda, sok ott a közös haver, barát.


Zavar, hogy a mai napig nem vállal fel, azaz nem akarja, hogy kiírjuk a közösségi oldalra, mondván nem tartozik másra. Tudom, hogy ez igaz. De az előző barátnőjét megjelölte, hogy kapcsolatban vannak. Tudom, hogy fülig szerelmes volt belé. Közös barát is megerősítette. De a saját szememnek is hiszek: sok bókot, szerelmes szavakat írt neki, ami látható a csaj idővonalán is. Becézte, engem sosem. Több közös kép volt fenn, sőt a csak volt a háttérképe. Ezt én pl, onnan tudom, hogy nekem régóta tetszett már és régóta néztem a facebook-ját, már akkor is, amikor még nem jártunk. A lány szakított vele 1 év után , 2-3 hónapig külön voltak. Aztán hatalmas rózsacsokrot vitt a lánynak szülinapjára, erről is láttam fotót akkor, aztán végleg szakítottak. Rá két hónapra összejöttünk, ami azóta tart. Ezután még lájkolgatta egy ideig a volt barátnője kutyájáról készült képeit. Van néhány jó barátja (nem edzőteremből), néha elmegyünk közösen is velük ide-oda. A párom állandóan a FB-on van, szinte mániákus. Szerintetek nem akar vállalni?? miért??

én 26, ő 34


2016. máj. 13. 21:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mármint a csaj volt a háttérképe, elírtam
2016. máj. 13. 21:05
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy még nincs túl az előző nőjén, de ez még változhat. Amikor összejöttem a pasimmal, folyamatosan a régi nőjével kapcsolatos dolgok voltak mindenhol, egy csomó sztoriban benne volt,..., ... aztán egyszercsak mintha elvágták volna. Nem történt semmi különös, csak a kapcsolatunk közben még jobban megszeretett. A csaj később bepróbálkozott, de lekoptatta. Engem pedig pár évvel később el is vett.

Szóval fel a fejjel, adj neki egy esélyt, ha ennek ellenére boldog vagy és minden oké, akkor ne törd magad ezen. Ha vannak problémáitok emiatt, akkor viszont beszéld meg vele, hogy zavar. Én is jeleztem, amikor túl sok volt az exből.

2016. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem hogy nem akar, hanem nem is vallal fel. Kerdes hogy meddig hagyod meg igy megalazni magad. Kerdezz ra mindenkepp.
2016. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Inkább az a kérdés, hogy személyesen hogy viselkedik veled, illetve a barátai/családja tudnak-e rólad...

Facebook a kölyköknek való.

2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Amit ez elottem levo ir az a kerdes. Az eletben milyen veled ?

26 evesen ne a facebook legyen mar a minden, ez nagyon gaz...

Es igen, az is, hogy o 34 evesen a neten eli az eletet.


1,5 ev utan ha nem vallal fel, nem szeret. Ismered a szuleit ? Jartok egyutt parkent helyekre ? A barataitok az ELETBEN ( nem a neten ) tudnak rolatok ?


Az en exem sem vallalt fel, legalabb egy evig senki nem tudott rolam, nagyon rosszul esett. Mintha valami banyarem vagy bunozo lettem volna. Pedig nem vagyok sem ronda sem buta , dolgozom rendesen ket diplomaval stb, es megis senki nem tudott rolam. Nem is ertem miert hagytam igy magam megalazni.

3 ev es egy kozos baba utan hagytam ott...

2016. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem szeret téged. Azonnal állj fel mellőle, ne legyél a lábtörlője senkinek! Nehogy már évekig várj, hogy egy kis f@cbukfüggő genyus felvállaljon téged. Felállsz, kicsi kukiját a szájába rakod és méltósággal elsétálsz! Soha, sehol és senkinek ne tűrd el, hogy megalázzon! Másfél éve nyeled a szemétségét, azt csinál veled, amit akar, mert látja, hogy a pincsikutyája vagy. Sem férfinak, sem nőnek nem kell ezt a megaláztatást eltűrnie egy párkapcsolatban. Lapát, de azonnal.
2016. máj. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha jól értem az a probléma, hogy a facere nem teszi ki hogy veled van?

A haverjai mind tudják,gondolom a családja is.Az életben felvállal,nem?

2016. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Én személy szerint azt látom, hogy azok posztolgatnak így a facebookra egymásnak, akiknél valami nem stimmel. Valószínűleg náluk is volt valami gond, hogy szétmentek, belülről nem biztos, hogy az volt, mint amit kívülről mutattak.


Én amúgy le vagyok tiltva a nőm által a facebookon :D És imádom, hogy így van :)


Szerintem te tudsz rájönni, miért nem akarja nyílttá tenni ezt. Lehet változtatna ott a konditeremben a viszonyokon? Jobb így, hogy két független valakinek tűntök? Volt neked vagy neki ott mással is dolga ezért lenne fura? Vagy tényleg nem tekint magához illőnek, csak ideiglenesnek? (de ettől is bemutathatna még egy ennyire hosszú kapcsolatnál) Vagy ő imád, de másoknak nem tetszene, hogy veled van? Ez nagyon finom dolog.


Szerintem a leges legfontosabb, hogy azt lásd kik vagytok ti egymánsnak. Milyen minőségű az együtt töltött idő. Ilyenek.

2016. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hogy nem vállal fel, nem szeret.

De olyan búfelejtőnek meg jó vagy.

Ha az exe füttyentene (szerintem abban bízik), már lép is.

2016. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#6, te se voltál még szerelmes senkibe, ilyen stílussal, meg ötletekkel...


Kérdező, a párod még valószínű érez valamit a volt párja iránt, de ez változhat, sajnos túl korán jöttetek össze.

És igen, most Te segítesz neki abban, hogy elfelejtse, különben képes lenne évekig rágni magát rajta.

Egyszer csak nagyon megszeret, és eszébe sem fog jutni a volt párja.

Ismerős sztori, normális emberek már rengetegszer találkoztak ilyennel.

(csak egy ilyen beszűkült, megnyomorodott, femináci #6-os még soha)

2016. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!