Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet arra alapozni egy kapcsolatot, hogy a szex működik csak igazán jól?

Figyelt kérdés

Vége lett a kapcsolatunknak annak ellenére, hogy az ágyban a lehető legjobban megértettük egymást. De kb. ennyi is egy év után.

A kémia olyan szinten működött, hogy imádtam vele lenni, de csak hozzábújni is, érezni a bőre illatát, vagy megérinteni bármikor.

Attól félek, nem találok olyat, akivel ennyire tökéletes lenne, de nem tudjuk folytatni sajnos.

Mit gondoltok?


2016. máj. 13. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott kapcsolatot igen. Esetleg. Mást nem.


Tehát nem szeretitek egymást annyira, nem érzed vele jól nap, mint nap magad, egyéb problémák is vannak elvileg. Szerinted ez milyen kapcsolat lenne így?


Amikor még ki sem írtad a kérdést, már akkor tudtad te is a választ. :)

2016. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig azt hittem, hogy nem találok jobbat a jelenleginél. Ez persze csak a hormonok becsapása. Mindig van jobb. Ha elhagy, akkor nem kellettél eléggé, ha megcsal szintén ez a tényállás, ha elköltözik( de tudja, hogy neked maradnod kell) akkor is.. és így tovább...


Minden szakítás lényege ez. Nem kellesz eléggé. Ez persze mindenkinek rosszul esik, de tovább kell lépni. Elfogadni és tiszteletben tartani ezt a lépést, döntést. Keresni egy jobbat, aki majd megbecsül és nem vágyik másra, jobbra.


A szex az egy nagyn jó dolog, főleg ha működik 2 ember között. Szenvedéllyel, hévvel.

Viszont ez skszor nagyon kevés. Persze ha már egyszer összeházasodtok és a szenvedély tüze még él, akkor van mit megmenteni. Egy házasság azért már más, mint egy kapcsolat.


A lényeg az, hogy fogsz találni olyan embert, aki minden területen tökéletes. Ám ha 1 területen annyira mégsem, azt még igazán tolerálhatod avgy alakíthatod :)

2016. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, tudom a választ, de pocsék érzés, hogy megtaláltam egy olyan férfit, akit napi 24h-ban csókolnék, külsőre teljesen megfelel nekem, de el kellett engednem elég komoly okok miatt. :(

Köszi a választ.

2016. máj. 13. 23:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, nőként írok. :)
2016. máj. 13. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Az ok szinte mindegy! Nem ez a lényeg, hanem az elengedés! A külső egyszer megöregszik, a belső is változik, de alapjaiba véve nem! :) Én minden szakításnál azzal nyugtatgattam magam, hogy évek múltán még lehet valami... Persze azért miután elmúlt a gyászolás időszaka tudtam, hogy saját döntésemből esélytelen, hogy még egyszer összejöjjek vele! :)


Ne járjatk össze d**gni, mert csak ront a helyzeten. Egyikőtök előbb utóbb úgyis talál valakit, és abból meg csak sértődés lesz. Még most tegyél pontot a végére. (ha nem jártok össze, akkor bocsi a feltételezésért, de ezt is számba kellett vennem! :))

2016. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem szeretnék összejárni, még vannak érzelmek, ezért jobb, ha békén hagyjuk őket. :) Meg egymást. :)

2016. máj. 14. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Külső, meg a szex... elég vékony dolog egy kapcsolathoz.
2016. máj. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:

Maximum futó kalandhoz lenne elég.

Egy kapcsolatnak rengeteg összetevője van még a szexen kívül. Pl. kommunikáció, közös érdeklődési területek, értékrend, tisztelet, bizalom, stb. Ha ezek nincsenek meg, akkor hosszú távon nem működhet.

2016. máj. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Talán rosszul tettem fel a kérdést. Jobban hangzik kicsivel, hogy:


Összetarthat-e egy kapcsolatot a jól működő szex? Természetesen vannak más értékei is a kapcsolatnak, de ez kiemelten jó.


Bár a lényeg ugyanaz, h nem. :(

2016. máj. 14. 08:56
 10/12 anonim ***** válasza:

csak a szex miatt ne maradj vele...

megalazo neki is, neked is. a nyitott dolgok is megalazoak. ha kilepsz, lepj ki tisztan!

2016. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!