Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés
Egy kicsit zárkózott lány, nehezen nyílik meg, ami engem alapjában véve nem zavar, csak szeretnék segíteni neki, hogy jobban kibontakozhasson mellettem, mert érzem, hogy sokkal több van benne, mint amennyit mutat magából, nem tudom rendesen megismerni, mert sokszor csak hétköznapi dolgokról beszélgetünk. 2 hónapja vagyunk együtt.
2016. máj. 13. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd a világ híreiről. Pontosabban ne azt várd, hogy tudósítson, hanem a saját véleményét. Ebből sokat lehet kikövetkeztetni. Vagy találkozzatok a barátaitokkal közösen. Megismered úgy is, hogy látod, hogy vislekedik másokkal, vagy mások előtt. Mesélj neki egy sztorit és kérdezd meg hogy vele történt-e ilyen vagy mi a véleménye. (pl. ciki sztorik, stb)

Egyébként szerintem majd jön ez magától. Még félénk stb, vagy nincs is semmi amit mondhatna :P Jobban megismeritek egymást és majd minden jön magától.

2016. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeresd!
2016. máj. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2016. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Ejj!

Ehhez nagyon-nagyon sok türelem és kitartás kell. És akkor sem biztos hogy teljesen meg tud neked nyílni.

Az ilyen ember, lelkileg nagyon instabil. Mert fél. Annak az okait kell megkeresni és kommunikálni róla. Sajnos a szerelmet le tudja rombolni a belső félelem. Ez visszavezethető régi csalódásra is, de az alapja a neveltetésében keresendő, illetve a gyerekkori környezetében.(pl. mindig szekálták, csúfolták, kiközösítették) Senki sem születik zárkózottnak, visszahúzódónak.

Éreztesd vele hogy szereted és fontos a számodra az egész lénye. ismerd meg és légy vele megértő. Bízzon meg benned. De még akkoe sem lehetsz biztos abban hogy teljesen megnyílik. Ez idővel majd kiderül. Ha valami bántja vagy probléma van és nem beszél róla, vagy csak hallgat, akkor még nem nyílt meg. Egy belső félelem legyőzi. Ha mellé makacs, konok, akkor ott nem lesz siker, ha nem is akar, nem mer megnyílni.

Roppant hosszú és bonyodalmas lesz.

2016. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!